Wpis z mikrobloga

@kwmaster:
Oczywiście cała akcja jak wszystkie ostatnie to jakaś skoordynowana akcja delegalizacji rapu w stanach a aresztowanie Małej Pompki - głosu pokolenia i największej nadziei stanów zjednoczonych to jej punkt kulminacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio powiedzieli "its your bag now" xD ja tam się nie znam ale w sądzie przez takie coś go puszczą nawet jeśli to jego torba była. No i podziwiam,
  • Odpowiedz
@mniemamzeniemam: stróże mówią, że muszą sprawdzić torbę i nie mają pewności że to nie jego torba, doodie i pompka mówią że to nie ich torba i że chcą go wrobić, pytają się go czy jest na warunkowym a potem przygłup policjant wyskakuje z japą i mówi do pompki "nie obchodzi mnie, teraz to twoja torba" i za to pewnie będzie ogromny shitstorm w stanach
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Wyskoczył z japą, bo ten zaczął krzyczeć do nich i przeklinać. It's not my fuckin bag. Nie powinien użyć tych słów i grzecznie pozwolić im przeszukanie torby, a następnie podczas składania zeznań powiedzieć, że to nie jest jego torba i ktoś go wrobił.
  • Odpowiedz
@kwmaster: jeśli mi by chcieli podrzucić torbę to też by był zdenerwowany i kierował się emocjami, normalne - to tylko obywatel i w dodatku dzieciak na dobrą sprawę a tamci to profesjonaliści i typ zachował się mega amatorsko tak wyskakując z japą a już powiedzenie, że teraz to twoja torba to apogeum i prawnicy pompki na pewno to wykorzystają w razie czego. Zresztą nie przeklinał jakoś strasznie i ich nie wyzywał
  • Odpowiedz
@kwmaster: @REMIR3X:

the rapper was hauled off his flight from Miami to L.A. after he was accused of carrying drugs in the bag that smelled like weed. Our law enforcement sources eventually confirmed Pump's version of events -- he was NOT carrying any drugs.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz