Wpis z mikrobloga

@FHA96: ~3TB, licząc bez systemu i się zastanawiam co #!$%@?ć albo w jakiej kolejności dyski powoli wymieniać
Na samym tel (użytkowo) tyle się nie przydaje, ale mam pc na buckupy etc.
jak pomyśle, że są kraje w których wydajesz na "cośtam chmura" (bo nie masz pc) to mnie skręca
  • Odpowiedz
@airavandrel: normalna płyta gamingowa, szło z prędkością mniej więcej 10MB/s przez 3 miesiące 24h na dobę. Robiłem upload potem tego na dysk Amazona który był płatny ale bez ograniczeń pamięci, po tym jak wgrałem tam ponad 320 TB to Amazon zmienił politykę dysków i przestał udostępniać bez ograniczeń miejsce na dyskach, mój przypadek przyczynił się do tego, robiłem to po to że nie miałem co robić i mam manie zbieractwa danych.
  • Odpowiedz
Robiłem upload potem tego na dysk Amazona który był płatny ale bez ograniczeń pamięci, po tym jak wgrałem tam ponad 320 TB to Amazon zmienił politykę dysków i przestał udostępniać bez ograniczeń miejsce na dyskach, mój przypadek przyczynił się do tego, robiłem to po to że nie miałem co robić i mam manie zbieractwa danych. ¯_(ツ)_/¯


@Superincomprehensible: a #!$%@?, ktoś inny za tym stoi https://www.google.com/amp/s/boingboing.net/2017/08/25/person-tests-amazons-unlim.html/amp
  • Odpowiedz