Wpis z mikrobloga

@Gazownik000: Oczywiście, wcale nie ma różnicy między obrażaniem 1,2 mld ludzi, a 13 milionami. Lakukaracza przynajmniej ma jakiś głębszy cel w tym co robi, podobnie jak inni którzy krytykują KK w Polsce, natomiast obrażanie Żydów służy do obrażania Żydów bo są Żydami.
  • Odpowiedz
@PomocnikBob: Każdy katolik wierzy w Boga, ale nie każdy Żyd jest wyznania mojżeszowego, widzę że podstawowe logiczne myślenie kuleje. Po drugie krytyka religii z którą obcuje się od urodzenia różni się od wyzywania innego narodu, z którym prawie nikt nie miał styczności.
  • Odpowiedz
@typeson:
Twoje pierwsze zdanie:

Oczywiście, wcale nie ma różnicy między obrażaniem 1,2 mld ludzi, a 13 milionami.


Według Ciebie obrażać miliard ludzi można, ale milionów już nie. Pytam się jeszcze raz, jaka jest różnica że większa grupę można obrażać, a mniejszej nie wolno.

Lakukaracza przynajmniej ma jakiś głębszy cel w tym co robi, podobnie jak inni którzy krytykują KK w Polsce


Proszę powiedz, jaki ma głębszy cel, bo z tego, co
  • Odpowiedz
Wstawianie, że ksiądz coś zrobił niezgodnego z prawem w żadnym stopniu mi nie przeszkadza, jeżeli robi się to obiektywnie.


Poważnie? Czyli wykop zasrany wszystkim co obraża Żydów to też czysty obiektywizm?

Nie wiem czy jesteś gorliwym wyznawcą katolicyzmu czy innej religii, ale jeśli nie widzisz tego jaki wpływ na kościół na różne sfery życia Polaków mimo teorii laickiego państwa to przykro mi ale nie zrozumiesz po co to wszystko.

Skoro dla niego
  • Odpowiedz
@AgresywnyKardiolog: Żyd to nie obywatel Izraela. Obywatelem Izraela jest Izraelczyk. Jeśli dla Ciebie każdy Izraelczyk jest Żydem, to właśnie obraziłeś ponad milionową społeczność arabską w tym kraju.

Bonus dla @lakukaracza_ - jedyną rzeczą wspólną dla wszystkich Żydów jest religia. Więc tak, obrażając religię żydowską, obrażasz de facto cały naród żydowski
  • Odpowiedz