Wpis z mikrobloga

  • 102
Z racji że jest nas już jakaś garstka pijących #yerbamate postanowiłem zobaczyć jak szybko wykopowa społeczność jerbowa wypije 1000 zalań jerby. ( ͡º ͜ʖ͡º) Możecie mi pomóc a przy okazji chodzi w tej zabawie żeby raz na jakiś czas pokazać zdjęcie danego zalania. Niech każdy wie co się pija i z czego. Oto tag owej zabawy #1000zalanyerby
#yerbamatewykopclub
Zatem lecimy: 1000 - 1 = 999

Pobierz TomgTp - Z racji że jest nas już jakaś garstka pijących #yerbamate postanowiłem zobac...
źródło: comment_xwUR6oXNlgSrsLNCFPIk2zl6zdKERo0s.jpg
  • 35
Wam to naprawdę smakuje?


@Noniusz: Nie, ale picie yerby to jeden z obowiązkowych punktów do spełnienia jeśli chcesz dołączyć do Loży Iluminatów sprawujących władzę w Nowym Porządku Świata. Yerba symbolizuje przymierze Loży Illuminatów z rasą Reptilian, w imieniu której Loża sprawuje kontrolę nad Ziemią w zamian za przywileje korzystania z technologii Reptilian. Jeśli pomogłem to daj SOGa.
@TomgTp: Z furry to trochę inaczej. Bo o ile tak jak mówisz, yerba czy kawa to smaki "nabyte" (trzeba się przyzwyczaić), to z upodobaniem do furry człowiek się rodzi ʕʔ
@Noniusz ja mogę kawę wypić tylko na słodko a jerba o ile znajdziesz swój smak pita bez słodznia zmienia swój smak i to jest ciekawe. Mam dni że nie smakuje mi napar a są takie że nawet że jestem już mocno zfazowany to piję kolejne zasypanie za parę godzin.
@Noniusz: gorzkie smaki wymagają adaptacji układu nerwowego. Yerbę możesz słodzić miodem, syropem klonowym, czy dietetycznie i bezpiecznie ziłem zwanym stewią. Możesz też pić brazylijskie chimarrao w którym goryczy ze szkłem powiększającym szukać.
@Noniusz długo słodziłem i to był błąd bo prawdziwa magia w smaku zaczyna się bez słodzików. Tak samo masz z zieloną herbatą. Dodatkowo jerba pita z drewna czyli Palo Santo przy którymś zalany przechodzi żywicą. Smak może też zmienić nie oczyszczona bombija czyli rurka filtrująca więc zabawy i ceremoniału jest w opór.
Wam to naprawdę smakuje?


@Noniusz: no ba. To jak ze wszystkim - jednych cieszy polityka, drudzy lubią kawę a inni yerbę :> Lubisz lub nie, jesli nie - to tracisz ten element życia, smak no i yerba jest zdrowa do tego. Mi na przykład nie smakuje kawa, ale rozumiem fanów kawy, zachwycających się tym smakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shadou bo nie każdy jest tak upośledzony smakowo jak @Uszatymateusz.

@anthoris sypie mało bo dwie i pół łyżki stołowej maks na małe matero lecz pijam dwa razy dziennie około 15 zalań góra.

@animuss dobrze to opisałeś i @Shadou tak to wygląda. Każdy ma inny smak i lubi co innego. Przecież jak piliśmy kiedyś pierwsze piwo czy jakiś alkohol to też nie było wielkiego wow od tak na początku.