Wpis z mikrobloga

@33twarda-jak-Stal: Bez urazy, ale piszesz kompletne bzdury.

1. Nie pisałam niczego negatywnego na grupie.
2. Nie bylam aktywna na innych grupach społecznościowych, w obraźliwy sposób wyrażając się o Jacku. I nie mowię tutaj o zwykłych ,,głupotkowych,, przezwiskach, ale o sposobie wulgarnym, obraźliwym, nawołującym do zniszczenia jego jako człowieka - tak jak to napisałaś wyżej - RÓWNIEŻ NIE.

Dotarło teraz? Jedynym powodem, dla którego mnie usunięto z grupy jest to, że...?
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: a widzisz, Ciebie nie ma na Jto, a ja jestem tutaj,.:) Jak zrobisz swoja prywatną imprezke, to mnie tam nie bedzie, ale na wykopie mam prawo byc., bo nie łamie ani regulaminu, ani nikomu nie ubliżam. Bez odbioru, bo widze, ze nie nadajemy nawet na podobnych falach.
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: to sa tylko twoje slowa, jezeli do ciebie nie dotarlo co ja napisalam, to rowniez moge uwazac, ze do ciebie nic nie dociera i masz problem z czytaniem. A czy teraz dotarlo do ciebie. Nie musisz mi pisac wielkimi literami, nie robia one na mnie najwiekszego wrazenia.
  • Odpowiedz
@33twarda-jak-Stal: otworzyliście szampany, bo zbiórka została odblokowana? Aha. Ale jakie to ma znaczenie, skoro jest zakończona i nic nie można wpłacać? Ech te Grażyny 55+, w internety nie bardzo. ;) Może lepiej nie pijcie tyle.
  • Odpowiedz