Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@19po29: Legitna, kupowałem tam kiedyś coś, ale raz, bo drogo. Chociaż dziwi mnie fakt, że ta firma ma drugą stronę: e-watches.pl, na której jest ten sam towar, w tych samych cenach. Na stronach jest ten sam adres kierujący na salon w GCH w Gliwicach.
  • Odpowiedz
@19po29: brasty to też legitna strona. Brasty ogólnie mają na tzw. modowe zegarki dość rozsądne ceny (co nie jest równoznaczne z tym że warto kupować MK), więc jeśli chcesz przepłacać za tego typu zegarek, to na brastach nie kupisz podróbki.
  • Odpowiedz
jak to mozliwe ze ten sam zegarek a dwie tak rozne ceny?


@19po29: generalnie na zegarkach są duże marże, więc jest z czego schodzić, a w przypadku marek modowych (majkel kors, armani, hilfiger etc.) marża stanowi jakieś 95% ceny, bo to najczęściej tanie chińskie mechanizmy zapakowane w kopertę ze znanym logo.
  • Odpowiedz
@19po29: Ja teraz sprawdziłem swojego Casio, drugiego Casio oraz Rosefielda różowego... ceny są raczej wszędzie takie same, a sam rosefield na Brasty jest niedostępny... Myślę, że taka rozbieżność cenowa jest spowodowana marką zegarka.
  • Odpowiedz
@niedlapsa: ten chce kupic komuś na prezent i akurat taki chciał.
Sobie tez planuje kupić jakiś porządny zegarek, to jakie marki takie porządne polecasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@19po29:

jakie marki takie porządne polecasz?


W zaleznosci od budzetu: Casio, Lorus, Seiko, Orient, Citizen, Tissot, Bulova etc. Jak chcesz wydac troche wiecej, to Longines, Hamilton, Sinn, Nomos, Ball, Frederique Constant, Omega i mnostwo innych. Pomijam polke 20k+, bo zgaduje, ze jakbys tam czegos szukal, to kojarzylbys marki ;)
Jak juz bedziesz sie za konkretami rozgladal, to okresl budzet i styl, wrzuc post i cos tu miraski pomoga na pewno.
  • Odpowiedz