Wpis z mikrobloga

Pierwszą bitwę o elektorat obóz Pana Gwiazdowskiego przegrał.

Odłóżmy poglądy polityczne na bok i zobaczmy, co widać.

Garstka osób, wielkich specjalistów od finansów czyli ludzi z kasą stoi na swojej
wejściowej i póki co najważniejszej konferencji przed tandetnym
banerem malutkim banerem za 500zł.


Mała brzydka scena, ludzie ubrani jak każdy z innej parafii

Czy wydanie kilku tysięcy złotych na materiały reklamowe albo na zwykłe
pseudo studio przekracza budżet pana profesora i kilkunastu innych osób,
prezydentów, polityków będących na scenie?

Strzał w stopę na starcie.

Do tego teksty z czapy niezrozumiałe przez szarego obywatela typu:

„Wejście Gwiazdowskiego do polskiego galaktyki politycznej jest przewrotem kopernikańskim”

To nie konkurs erudycji tylko przekaz do obywatela. Dobrze go odbierze? Nie sądzę.

Jakość audiowizualna się poprawi?
Jak to mówił Bolec "Spokojnie, zaraz się rozkręci?"

Nie sądzę, bo filmy Pana profesora mają taki sam poziom profesjonalizmu....

Jak do tego doszło, nie wiem, ale wiem jak całość odbierze zwykły widz.

Zgromadzenie kolejnej nic nie znaczącej partii, która chce kawałek tortu z okazji nadchodzących wyborów.

Wiem, że każdy na Wykopie zrobił doktorat z ekonomii i ma w poważaniu elementy marketingowe,
ale naród po zobaczeniu migawki z konferencji nawet nie zajrzy w program.

To nie czasy, gdy wygra się programem. Pompa musi być.

Dlaczego?

Bez specjalisty od PR i dobrej kampanii o tej partii w sejmie możecie zapomnieć.

Dobrej nocy, bez spiny.

#marketing #polityka #gwiazdowski
Boomkin - Pierwszą bitwę o elektorat obóz Pana Gwiazdowskiego przegrał.

Odłóżmy po...

źródło: comment_SEXgdfcnAzhfbWfKwOiHSnYi1JHzex5a.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Boomkin:

Bez specjalisty od PR i dobrej kampanii o tej partii w sejmie możecie zapomnieć.


Mam takie samo wrażenie, nie rozumiem dlaczego przed rozpoczęciem działalności politycznej nie poszedł w obroty jakiego machera od politycznego PR
  • Odpowiedz
@Boomkin: Łap plusa kolego, mam podobne wrażenie. To wyglądało po prostu nieprofesjonalnie, a ten długi typ gadał w stylu: łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. A jak Gwiazdowski podszedł z wyciągniętą ręką żeby mu podziękować, to nawet nie zauważył.
  • Odpowiedz
@yuim: @xniorvox:

Chyba uważali, że autentyczność jest najważniejsza, ale przecież i to trzeba umieć jakoś wyeksponować.

Spece od marketingu z ludźmi Gwiazdowskiego i nim samym nie raz się kontaktowali w sprawie współpracy (wiem, bo to moja branża) ale niektórych naprawdę trudno przekonać do podstaw komunikacji wizerunkowej.

Co będzie dalej, zobaczymy...
  • Odpowiedz
@Boomkin: Faktycznie wygląda to siermiężnie, ale przynajmniej autentycznie. Biedroń wali reflektorami po oczach, ale nie wiadomo skąd kasa na to... uzbierał by tak szybko składki?
  • Odpowiedz
@Boomkin: A na Wykopie ktokolwiek przeczytał jego program? Bo jak patrzę na teksty jego zwolenników to mam wrażenie, że usłyszeli parę hasełek ale szczegółów programowych to nikt nie zna. O tym, że ten "prosty" podatek przychodowy ma mieć kilkanaście/kilkadziesiąt progów to chyba ani 1 osoba którą spotkałem nie wie.

A konferencja jedna z najnudniejszych jakie widziałem. Nie bez powodu Korwin się Gwiazdowskim zupełnie nie przejmuje. Widać, że nie mają pomysłu
  • Odpowiedz
@Herubin: Tak narzekaj że tania konferencja nie pokazali nic nowego. Gwiazdowski na każdym objazdowym spotkaniu mówi jak wygląda jego program. A potem za 4 lata KUUURRRRŁŁA CZEMU W TYM KRAJU JEST TAK ŹLE
  • Odpowiedz
@animelover_97: Niby tak ale do tych zakutych pał nie docierają niskie podatki oni chcą socjalu, walki z komuną i złodziejstwem platformy. Platformiarze z kolei nie chcą Kaczyńskiego u władzy bo kochają Tuska i jego wizję świata którą ich karmi ale jej nie realizuje.
  • Odpowiedz
@animelover_97: Nijak zatwardziałego elektoratu niczym się nie przekona choćby Gwiazdowski stanął na głowie i tańczył brakedace'a. A konkretny i mocno reformatorski program trafi tylko do ludzi rozsądnych. Jak się dostanie do sejmu będzie punktował rząd może wprowadzi którąś ze swoich reform. Wtedy zacznie zmieniać świadomość społeczeństwa bo w sejmie będzie miał większą siłę przekazu.
@Herubin: E? Wszędzie powtarza, że ułatwi życie przedsiębiorcom żeby nie wydawali na na biurokrację
  • Odpowiedz
@Herubin: Tylko pomijasz jeden istotny szczegół, że więcej zapłacą zagraniczne przedsiębiorstwa, które manipulując sztucznie kosztami płacą minimalne podatki. Jest to chyba fair play wobec polskich przedsiębiorców? ( ͡ ͜ʖ ͡)
A jak chcesz obniżyć obciążenie budżetu? Emerytury i służba zdrowia to duża część a szukanie oszczędności np. w biurokracji to proces na parę lat.

  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina:

więcej zapłacą zagraniczne przedsiębiorstwa, które manipulując sztucznie kosztami płacą minimalne podatki.

Jest to chyba fair play wobec polskich przedsiębiorców?

Powtarzanie
  • Odpowiedz