Wpis z mikrobloga

No więc tak. Master Troll US17 gada dzień w dzień z Ojszczano. Przerzucił sie z Lipki na białoruskiego raka Szkolnej 17. Wiecie o którego troll-matoła chodzi. Ta osoba też wie, o kogo mi chodzi, ale się nie przyzna się. Meksyk mocno bluzga na knura. Jest ciśnienie w obie strony. Knur jest mocno spięty na filmach gównoredaktora. Generalnie ankieta.
#kononowicz muszę dać #patostreamy a poza tym #mexicano to #debil -> @jaroslaw-andrzejewskioficial (przez jedno F)

Ile wytrzyma "zagoda"

  • Tydzień 46.7% (49)
  • Miesiąc 18.1% (19)
  • Rok 9.5% (10)
  • Pierdololo Nigdy 25.7% (27)

Oddanych głosów: 105

  • 11
  • Odpowiedz
@sw-walenty: To nie jest tajemnica, że te 3 kreatury boże(?) nienawidzą się jak pies z kotem, ale nawzajem się potrzebują. Długo by o tym pisać, ale szkoda czasu bo przecież stara gwardia tagu doskonale wie jak to się kręci.
Menel już nigdy nie ma szans na odzyskanie takiej pozycji jaką miał kiedyś, gdy mimo swojego #!$%@? umysłowego robił za mózg od kanałów i co najważniejsze był skarbnikiem.Dziś te pazerne ameby
Rychu_Bychu - @sw-walenty: To nie jest tajemnica, że te 3 kreatury boże(?) nienawidzą...

źródło: comment_lTuNoWBG8ZZoPJ4NznauTGo0m0Tz5Xar.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rychu_Bychu: Dokładnie. Drugi "wjazd na chatę" gównoszczocha wyszedł z alko-deprechy knura, bo Suchy poszedł w nitrotrip + samotność i łapanie się byle gówna (Szczocha) i jakichś randomowych gimbusów (kuzyn). Tak rozkręcała się melina w latach 2013-2015. Paralela oczywista, gnój ten sam.
  • Odpowiedz
@sw-walenty: Wiesz że nawet przeszła mi przez głowę myśl, że zaszczaniec resztkami mózgu wykombinował sobie by #!$%@?ć ze Szkolnej Majora i zająć jego miejsce w związku z jego problemami na boboli.
On jest tępy i nieudaczny z naszego punktu widzenia, ale tych dwóch dałnów nie raz rozegrał jak chciał i przy całym swoim ograniczeniu wie jak bardzo świniak boi się samotności
  • Odpowiedz
@Rychu_Bychu: Skoro miał kurę znoszącą złote jajka i ją zarżnął jednym filmem o lodówce Konona... Nic mnie nie zdziwi w tym chaosie. Majora ma w dvpie, ale wie, że samotność knura jest kluczem. Tak jak Suchy, od kilku lat szantażujący grubego wyprowadzką. I jak napisałeś: tępota tępotą, ale jak wraca ćpun / Niemiecki, to knur kozaczy do wszystkich i ustawia scenę.
  • Odpowiedz