Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?, mam 18 lat i strasznie nudzi mi się w życiu. Mój schemat zycia wygląda tak:
7-15 szkola, 16-17 silownia i potem siedze w domu, pomnozcie to razy 7, gdzie w weekendy wstaje o 12 i nic nie robie caly dzien, po czym ide spac. Chcialbym wychodzic ze znajomymi gdzies na imprezy, ale nie mam w swoich znajomych takich osob, ktore moglyby mnie troche wyrwac z nudy. Z jednej strony chcialbym poznac nowych ludzi, ale z drugiej strony znowu ciezko mi sie rozmawia z nowopoznanymi osobami. Ludzie w moim wieku zyja jakimis streamerami i grami typu LOL/CS, nie mowie ze to zle bo kazdy ma swoje zainteresowania ale jakos nie potrafie sie wsrod nich odnalezc. Czuje ze za pare lat dopiero odnajde sie w zyciu, bo chyba ludzie ktorymi zaczne sie otaczac beda starsi i przez to troche powazniejsi. Wstydze sie troche szukac ludzi na tinderach/spotted, wydaje mi sie to troche dziwne. Macie jakies porady jak wyjsc z tej monotonii? Nie mam za duzo zainteresowan oprocz sportu, ktorymi moglbym sie zajac
#zalesie #przegryw #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
  • Odpowiedz