Wpis z mikrobloga

Sprzedam laptopa Lenovo Y510p. 100% sprawny.
Ekran: FullHD 1920x1080p
CPU: Intel Core i7-4700MQ 2.4GHz
RAM: 16GB
GPU: NVIDIA GeForce GT 755M
Dyski: SSD 250GB (m2 2242) + SSHD 1000GB
Napęd optyczny: combo Bluray (+ mogę dołączyć oryginalną nagrywarkę DVD sprzed wymiany - sprawną)
Sieć: Wifi 802.11ac (MIMO 2x2) (+ mogę dołączyć oryginalną kartę minipci-e sprzed wymiany bez standardu ac)
Stan bardzo dobry (używany głównie stacjonarnie), na życzenie mogę wysłać po południu zdjęcia.
Wszystkie oryginalne akcesoria, kable, zasilacz, pudełko, styropiany, instrukcje, płyty itd. w zestawie.
Cena 1999,95 zł do negocjacji.
#ogloszenie #pcmasterrace #komputery #laptopy #sprzedam
  • 21
  • Odpowiedz
kolego nie za drogo 2k za 5 letni sprzęt, za tyle to już lapka na 960 można wyrwać


@Ducati: to kup se lapka na 960 (oczywiście z 16GB RAMU, i7 i ekranem fullhd) i nie zawracaj mi głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kolejna rzeczy, o której zapomniałem. W 2016 roku wymieniona bateria (oryginał) - trzyma ponad 3h (bez grania)
  • Odpowiedz
@leoha: puść ram i dyski osobno, wrzuć kostkę 4GB + HDD 320GB i wystaw za jakieś normalne pieniądze. Za tyle nikt tego nie kupi.

po drugie moj ma jeszcze szybki dysk SSD 240GB

Dzisiaj nówka to jakieś 160zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@leoha: sorka, nie doczytałem, że to m2, chociaż sumie to niewiele zmienia XD W takiej cenie i konfiguracji jak wyżej będziesz się z nim bujać miesiącami.
  • Odpowiedz
@leoha: rozumiem, chodziło mi o cenę i jak widzi to kupujący. Ja u siebie pozbyłem się całkowicie napędu CD na rzecz kieszeni SATA. Kto dzisiaj korzysta z płyt CD ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Sieć: Wifi 802.11ac (MIMO 2x2) (+ mogę dołączyć oryginalną kartę minipci-e sprzed wymiany bez standardu ac)


@leoha: qolego czy możesz zdradzić jaki model karty sieciowej zakupiłeś do y510p?
pzdr
  • Odpowiedz