Wpis z mikrobloga

Wynajem auta w Portugalii (Faro) - polecacie jakieś tańsze, mniej znane / lokalne firmy (np. MasterKings, Centauro, RentAuto, TravelRent, 4Less), które nie dymają klienta na czym się tylko da, czy lepiej zapłacić więcej za mierne ale przewidywalne usługi znanych korporacji? Albo może są jakieś firmy, z którymi mieliście złe doświadczenia?

#podroze #podrozujzwykopem #portugalia #wynajemsamochodu #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@Regis86: nie daj się naciągnąć na tamtejszego ViaTolla jeśli faktycznie nie będziesz chciał jechać drogami płatnymi (bezpłatnymi jeździ się znakomicie).
Warto też mieć assistance, jak samochód się rozkraczy. Ceny oferowanego "przy ladzie" są strasznie wysokie, ale jak będziesz kręcił nosem to w końcu nagle, cudownie okazuje się, że jest też opcja assistance za 2-4 EUR dziennie, która obejmuje holowanie w razie awarii.
  • Odpowiedz
@Regis86: Ja w Portugalii wypożyczyłem auto w Interrent - brałem pakiet bez udziału własnego rozszerzonym o szyby i opony. Auto praktycznie nówka sztuka (w dniu wypożyczenia miało 2000km przebiegu. Po Portugalii zrobiłem ponad tysiąc km. Jedna tylko przykra przygoda mnie spotkała, w ostatnim dniu wracając do wypożyczalni na autostradzie strzelił kamyszek w szybę i pojawił się odprysk ;) ale bez konsekwencji z racji pełnego pakietu. Za 7 dni wypożyczenia zapłaciłem
  • Odpowiedz
@TOM3K88: Gdzie się wybiera te pakiety? Bo ja widzę tylko jakiś super relax cover za 150 funtów za coś takiego: Pełna i kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa przy wynajmie. Bez nadmiaru i bez obciążania karty kaucją. Ewentualne uszkodzenia są objęte ochroną ubezpieczeniową. 24/7 bezpłatna pomoc drogowa przez cały okres wynajmu samochodu. Nie ma jakiejś tańszej opcji. A bez tego to pokazuje za 50 funtów 7 dni.
  • Odpowiedz