Wpis z mikrobloga

@Noombre: Gra jest modem do fallouta 4? Wylew afer i innego gówna? Mnóstwo bugów? Red Dead 2 to całkowicie inna liga, f76 jest pomyłką wśród falloutów tak samo jak Arcania wśród gothiców.
  • Odpowiedz
@Wjorgus: f76 to miał być innowacyjny kierunek w historii falloutów skupiający uwagę graczy na kooperacyjnym graniu. Roszczeniowe podejście fanboyów wymusiło na twórcach gry wrzucenie jej nieprzygotowanej, a spirala nienawiści sprawiła, że gracze zamiast bawiąc się kolejnym ciekawym pomysłem Bethesdy zaczęli bawić się w celowe grzebanie w plikach i bugowanie gry.
  • Odpowiedz
@Noombre: Ciekawym pomysłem? Celowe bugowanie? Błagam Cię, od afery z torbami w preorderze do bugów, które uniemożliwiały normalną grę, wyjmij głowę z dupy bethesdy kolego. Jeszcze to zestawienie, po lewej gra, która jest splunięciem w mordy fanów, zwykła modyfikacja do f4, przy premierze brak pvp XD, a po prawej następna genialna gra od Rockstara z zajebistą fabułą i średnim w mojej ocenie multiplayerem(na plus zróżnicowane tryby rozgrywki). To porównanie to
  • Odpowiedz