Wpis z mikrobloga

@Sleqqus: debilu nie o to chodzi xd swego czasu chodziłem po klubach i wiem jak wygląda wystrzelony człowiek, on jest ewidentnie na bani, nie chodzi o slow motion tylko te oczy, #!$%@?, ogólna głupawka na twarzy, takie typowe " chemiczne szczęście " zresztą to ciężko wyjaśnić w słowach
  • Odpowiedz
Twierdzisz, że jest nawciągany bo posmyrał się po nosie na spowolnionym gifie bez dźwięku i kontekstu XD

swego czasu chodziłem po klubach i wiem jak wygląda wystrzelony człowiek


@grondir: Ale się znawca znalazł ohohoho! Widziałeś raz naćpanego typa w Bełchatowskim koko i myślisz, że wiesz jak wygląda świat. Ty jeszcze wystrzelonego człowieka nie
  • Odpowiedz
@Sleqqus: Nie raz, znam to środowisko, ale dobra nie mam czasu na kłótnie z jakimś randomem z netu, jasne nie mam 100 % pewności, gość może mieć teoretycznie mieć np. chorobę psychiczną i mieć epizody tzw " manii" co przypomina naśpanie stimami, szczególnie, że była kiedyś z nim akcja jeśli chodzi o dragi, chłopie ty wogle masz pojęcie jak funkcjonuje warszawka ? Co ty go tak bronisz papugą jego jesteś
  • Odpowiedz
P.S sebo pryzmat ? Typie #!$%@? o mnie wiesz i mnie wyzywasz od dresów ? Zdziwiłbyś się, ale twarde częściej biorą ludzie z tzw. wyższych sfer niż dresy, którym często wystarcza gandzia i piwo ( bo są debilami naturalnie cieszącymi się z życia, w sumie pozazdrościć ) O nich też trochę wiem, wychowałem się nieopodal dresiarskiego osiedla. Nie umiesz prowadzić dyskusji na poziomie, tylko wyzwiska, póki co poziom seby prezentujesz ty, żegnam
  • Odpowiedz
Nie umiesz prowadzić dyskusji na poziomie, tylko wyzwiska


@grondir: Zacząłeś zdanie skierowane do mnie od słowa "debilu" i chcesz mnie uczyć kultury?
To jest dla mnie właśnie sebo-dresiarstwo :D
No nie trać czasu, idź tam sprawdź co u magicala
  • Odpowiedz
@Sleqqus: A kto mnie nazwał "gamoniem " ? Nie oglądam magicala, parę razy się zdarzyło,( w tym i ostatnio, bo byłem ciekaw za co trafił do aresztu - nie on jako persona, tylko za jaką pierdołę można w tym kraju zostać zamkniętym ) podobnie jak zdarzyło mi się pośmiać z pawianów w zoo- podobny poziom rozrywki, odrobina koloru w tym smutnym jak #!$%@? życiu. Interesuję się amatorsko oczywiście psychologią i
  • Odpowiedz