Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: zdradź jaka to część polski, albo miasto xD chyba że w profilu Gorzów = miejsce pracy :)

Ciesz sie, że macie równe nowe posadzki, bo w innych miejscach pracy, bywają różne podłoża xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Yonguelle tylko że jednak zapewnia się godne warunki pracy. Ja tam tylko jestem na tydzień później wracam na halę. Poprzednicy, którzy tam pracowali to pół roku wytrzymali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Utrzymywanie porządku w miejscu pracy to obowiązek pracownika. Pracodawca ma za każdym chodzić i sprzątać? Pracodawca powinien wam zagwarantować srodki i narzędzia, które pomogą w ogarnięciu bałaganu. Robicie chlew, a potem zdziwieni, że warunki pracy są jakie są
  • Odpowiedz
  • 1
@desygnat wiem ze to obowiązek pracownika, lecz ta woda ciągle się zbiera spada z dachu namiotu. Żadnej studzienki w środku brak tylko trzeba samemu latać i tą wodę zbierać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lubie_piwo: no to jednak pracodawca daje w dupę. Bo co innego by było jakbyście tą wodę sami tam na kołach wózkiem czy czyms nanieśli. Ale odnoszę się w tamtym wpisie ogólnie bo często widzę jak pracownicy nabrudza, a potem zdziwieni, że jest syf i czasem śmierdzi jak coś rozleje jeden z drugim i nie posprząta
  • Odpowiedz
W jednej robocie podłoga dziurawa a jeździ się tam często z polakierowanymi elementami do matowania, jak raz mi się tam wuzek zaklinowal to wszystkojeblo na ziemię cały stos. kiero przyszedł zrobił fotkę i mówi że to nie pierwszy raz już tu coś jeblo a szefowa ma to w dupie i wysyła jej co chwilę fotki ze trzeba to naprawić.
  • Odpowiedz