Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptomanix: Kurde tak myślałem , miałem Caty i nic dobrego o nich powiedzieć nie mogę . Jeden sezon i śmietnik . Właśnie materiał to pseudo nubuk i zaraz też Sparcieje Ci materiał wokół kostek- ta poduszeczka.
W tej cenie zawsze niezawodne okazywały się Wojasy i szczerze to Wojasy bym polecił , mam już jedne trzeci sezon i dalej się trzymają . Timberland też niczemu sobie ,ale cena zaporowa.
Szewc to raczej
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: co 2 dni będę czyścił - o cholera. To jak ja mam mieć takie poradę to wole je #!$%@?, niż dbać.
@cor1sto: już nie chciałem chodzić w skarpetach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fazjoszi: no ja właśnie mam dobre zdanie i kupuje 3 caty. Pierwsze, o które dbałem i myłem co miesiąc w sezonie plus jakaś chemia to wytrzymały mi 3-4 sezony. Właśnie w tym
panama jack FTW


@PeterFile: patrzę i nieźle to wygląda. Możesz napisać coś więcej o nich, bo wyglądają świetnie. Mają sklep w Polsce? Ściągać buty zzamagranicy to tak średnio bym powiedział - coś nie spasi i kupa hajsu idzie w komin przez koszty wysyłki.
@mr_hammerer: sklepy internetowe, zalando, eobuwie, answear, spartoo;
stacjonarnego nie kojarzę, z ww możesz zamówić i jak coś odesłać, buty porządne, mam 2 pary i myślę o kolejnych, bo jedne katuję wszędzie, drugie zimowe i po za jakimiś delikatnymi ryskami na cholewce to nic nie dzieje się. ale ja ich nie kremuje czy innych cudów nie urządzam, ale pewnie jakbym wziął je w obroty to nie byłoby śladu że używane ciężko.. podeszwa
@Gixaar: to jest wczorajsza rozmowa. Dziś jak je dostał od mnie to była chwila ciszy, zastanowienia, która przerwałem mówiąc „czy pacjent wyjdzie z tego?”. Facet śmieszek „nie ma problemu. Coś zaradzimy na to. Jutro odbiór po 17. Ten szewc generalnie ma 50 ocen ze średnia 4.5. Jest dość długo u mnie oraz jak wchodziłem do była kolejka 2 osób, a po mnie weszły 3, wiec musi być dobry ¯_(ツ)_/¯. Jutro wstaje
Pobierz k.....x - @Gixaar: to jest wczorajsza rozmowa. Dziś jak je dostał od mnie to była chw...
źródło: comment_OXl9jDgp6sisQcbhSEwJUNTQepmzW1gz.jpg
@kryptomanix: co do ceny to zrób dobre rozeznanie, bo na necie duża rozbieżność się trafia i jak chcesz zimowe to zwracaj uwagę na to czym jest wyłożone wnętrze, bo np. na zalando jest przecena 60% na zimowe z bawełnianą wyściółką i masz za 299 zł, a inne z wełną 30% obniżki za 640 zł, a z zewnątrz wyglądają identycznie xD