Wpis z mikrobloga

a powiedz mi jeszcze o co chodzi z tym : Ze względu na zbliżający się koniec (31.12.2018) fazy przedsprzedażowej Grand Prix Węgier 2019, chcielibyśmy poinformować, że zamówienia po niższej cenie muszą być złożone do końca roku, a bilety muszą być opłacone natychmiast. Prosimy o upewnienie się, że za krótkoterminowe zamówienia opłacone przelewem bankowym płacą Państwo natychmiast, tak aby paragon na naszym koncie nie później niż do 8.1.2019 r.; w przeciwnym razie jesteśmy
@lisica25: do końca 2018 była zniżka 20%. Kupowałem dokładnie 31.12.2018 i jedyną formą płatności była karta kredytowa po to, żeby móc jeszcze zrealizować płatność w tym samym dniu (zdążyć przez końcem roku).
i jeszcze jedno pytanie, czy kupię gdzieś jeszcze Brąz 1, bo widzę, ze na wiekszosci stron sa wyprzedane, ale na tym gpticketshop są. jak myslicie jest taka mozliwosc, ze na miejscu juz moze sie okazac, ze nie mam biletu, albo, ze nie ma miejsca, bo w sprzedazy bylo wiecej biletow, niz miejsc? czy takie rzeczy sie nie zdarzaja?