Wpis z mikrobloga

Znam rodzine gdzie jest niebieska karta zalozona dla ojca. Typ alkoholik, nie bije ale duzo pije i krzyczy, cos jak przemoc psychiczna. Tam policja przyjezdzala co jakis czas - nie tak czesto jak U2 ale powiedzmy raz na 2 miesiace zanim byla karta zalozona. Policjant polecil zalozyc niebieska karte bo bez niej nie moga tez interweniowac w inny sposob jak pouczenie - zwlaszcza jesli rodzina mowi ze nie trzeba nic wiecej robic ( a tak mowili jak przyjezdzala policja ktora np wezwal sasiad ). W koncu jak zalozyli niebieska to jak przyszla policja to policjant powiedzial ze nie ma zabawy jak jest juz karta zalozona i typa zabral z miejsca na komisariat na 24/48. MAM NADZIEJ ze jak goha dostala niebieska to i teraz tak bedzie ze policjant przyjedzie i bez zbednych pytan zabierze nasza krolowa na mini odwyk na komisariacie - nawet jesli jaca bedzie mowil ze jest ok to mam nadzieje ze ja zabiora. Widok nastepnego dnia jak wraca trzezwa jest 100x bardziej ciekawy niz jej ciagly stan upojenia. Wtedy to jej sie zalacza agresja i delirka dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°) + jesli faktycznie z niebieska karta policja nie bedzie sie szczypac tylko od razu zabierac gohe to wzrosnie poziom dymogennosci przy wizycie policji bo goha bedzie sie ich bala jak ognia( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta niebieska karta to moze byc dobry poczatek, oby tylko policjanci nie przyjezdzali dawac same upomnienia...
#danielmagical #patostreamy
  • 1