Wpis z mikrobloga

Mirki, od dłuższego czasu używam serpenta mini + istick pico. Używam ich, bo:
- mają niewielkie wymiary,
- istick pico jest nie do zajechania
- serpent mini jest banalnie prosty w kręceniu grzałek i super oddaje smak.

Jednak czuję, że czas na zmianę. W przypadku pico głównym moim ograniczeniem jest kompatybilność z parownikami max 22mm, a do serpenta mini nie bardzo mogę wsadzić fajniejszych grzałek, bo jest dość mało miejsca. Co można kupić ciekawego? Póki co wyczaiłem:
- Kylin V2 - będę mógł wsadzić w to 2 grzałki, w recenzjach piszą, że świetnie oddaje smak i zakładanie watki jest stosunkowo proste,
- Serpent Elevate jako następca mojego Mini.

Jeśli chodzi o zasilania to, o zgrozo, w e-dymie wszystkie zasilania są w gimbusiarskich kolorach, ogromnych obudowach z LEDami, nadrukami itp (,) Myślałem o Sinuous P80, ale nie wiem jak z jego awaryjnością? Do plusów napewno należą stosunkowo niewielkie (w porównaniu z obecnymi standardami) wymiary, możliwość zainstalowania Arcticfoxa. Ewentualnie Tesla XT Mini na 2 ogniwa.

Czy może olać to wszystko i zostać przy serpencie mini, tylko zmienić baterię na iStick Pico X, które wchodzi niedługo? Bo głównie chodzi o to, że mój pico wygląda już obskurnie i chyba ekran w nim się wypala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy #epapieros
  • 4
@klotz: przed takim samym wyborem ostatnio stałem - wybrałem kylina v2 + innokin proton - wyszedł MEGA zestaw (mi zależało na smaku+długi czas na baterii - stąd "kompaktowe" zasilanie 2x18650)
@klotz ja z takiego samego zestawu przesiadlem się na sqounka pulse 80w+ drop solo i jestem bardzo zadowolony (chociaż kupilbym teraz zamiast 80w pulse x)