Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Japrdl, rozumiem że #afera i w ogóle, ale argumenty że skoro Elfik pokazała cycki, to znaczy że teraz każdy może wrzucać zdjęcie jej cycków jest robieniem kurtyzany z logiki.

Skąd tu się wzięło tyle ludzi bez szacunku do innych ludzi. Byleby #!$%@?ć jak najmocniej bo inaczej się przecież nie nauczy że "moja racja jest najmojsza". Tak samo jak z laską od #wgw , te żelazne argumenty "sama się o to prosiła".

Jak to wszystko widzę to serio przydałaby się opcja z seksem socjalnym, bo niektórzy są zdecydowanie za mocno sfrustrowani.
  • 20
@Alorotom: @Bomfastic: #!$%@?ąc od tego całego wrzucania na wykop i banowania, to dziewczyna przez tą sesje ma konkretnie #!$%@? - po wpisaniu w Google jej imienia i nazwiska wyskakują od razu jej nagie zdjęcia... Rozumiem młodość, głupotę, też zawsze święty nie byłem, ale przesrała sobie chyba do końca życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alorotom: osoby, które są międzynarodowymi memami to raczej nie upomną się do wypoku żeby ich twarz się tu nie pojawiała. Ale już było kilka afer, gdzie ktoś orał i upubliczniał czyjś wizerunek i banany leciały.
@Bomfastic: Pewnie tak - ale wyobraź sobie, że poznajesz dziewczynę, wszystko Wam się fajnie układa jesteście razem już jakiś czas, pewnego dnia wpisujesz sobie ot tak jej imię i nazwisko w Google i wyskakuje Ci coś takiego...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Alorotom: Jest duża różnica w kontekście między panią, która przeprowadza dzieci, a spamowaniem nagimi zdjęciami kobiety, która wyraźnie tego nie chce.

Ofc, że dużo osób nie chce by korzystać z ich wizerunku, ale czasami nawet nie wiedzą że ich wizerunek jest używany. Moderacja raczej nie ma w obowiązku weryfikowania każdego takiego zdjęcia. Natomiast jeżeli taka pani by sie zgłosiła z taką prośba to powinni zdjęcia #!$%@?ć, a ludzi spamujących banować.
@Bomfastic: Mnie rozpierdziela że osoby jak Ty gadają o czymś o czym nie mają pojęcia. Afera wybuchła bo koleś napisał że jak nie zrobią porządku z pedofilią która jest wrzucana to on wrzuci jej fotki. Koleś zaraz dostał bana za myślozbrodnie a nie za faktyczne wrzucenia czegokolwiek. A Pani Anna to banuje za wrzucanie nawet swoich komentarzy z wykopu.