Wpis z mikrobloga

mój redmi 3s stwierdził dziś że ma podłączone słuchawki mimo że nie są one podłączone i nie chce wydać z siebie żadnego dzwięku ()
Jak podłączam słuchawki to owszem jest w nich dzwięk, tylko jak odłączam to dźwięk nie przechodzi na głośnik a po prostu zanika.
Jak dzwonie na niego to słuchać dzwonek, rozmawiać się da dopóki nie przełączę na głośnik, wtedy nic nie słychać, dzwięk z messengera jak przychodzi wiadomość też słychać normalnie więc głośnik fizycznie działa.
Jak wchodzę w ustawieniach w słuchawki i efekty dzwiękowe to twierdzi że słuchawki nie są podłączone pomimo ikonki że słuchawki są podłączone. wtf?
Ktoś się spotkał z taką sytuacją?
#redmi3 #xiaomi
krzynek - mój redmi 3s stwierdził dziś że ma podłączone słuchawki mimo że nie są one ...

źródło: comment_oxzRThMHOg03VDiCeIqSpLYwBdVsHkOV.jpg

Pobierz
  • 12
@Mis_Kudlacz: zainstalowałem tą aplikację, chwilami zaczyna działać głośnikiem jak są podłączone słuchawki ale jak odłączam słuchawki to przestaje grać głośnik i jest komunikat 'check your media audio settings as they may conflict with a head set being plugged in. ' W Media audio ustawiłem Speaker.

@PanKracy582: @Aromatyczny_weglowodor: Już 3 komplety słuchawek trenuje wkładając i wyjmując od godziny oraz restartując fona :D
@Mis_Kudlacz: wiem o co chodzi, ale na ustawieniu speaker gra tylko jak są słuchawki podłączone. Jak ustawiam głośnik bez słuchawek to nie gra ¯\_(ツ)_/¯ W momencie odpięcia słuchawek komunikat o konflikcie i cichnie.
Jeszcze spróbuje przeczyścić wejście faktycznie
@Mis_Kudlacz: @PanKracy582: dobra, przeczyściłem wykałaczką i małą śrubka wejście słuchawkowe i wyjąłem z niego jakiegoś kłaka jakby z pępka xD
Po włączeniu ekranu i odblokowaniu ekranu powitał mnie znany dźwięk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jak mi się włączył bluetooth grzebiąc w gnieździe słuchawkowym ale i tak się ciesze bo zaczął normalnie działać, teraz normalnie ikonka pojawia się i znika przy podłączaniu i odłączaniu słuchawek