Wpis z mikrobloga

@chim3ra: bo chyba nie da sie inaczej :DDDDDD Zawsze konczy sie tak samo u mnie czy gram kartami typu KDB i Aguero czy jakimis Belottimi wrecz bym powiedział, że słabszymi kartami nawet się gra mi lepiej... Zawsze jest ten gold 3
  • Odpowiedz
@s0Mgorsi: Jak Ci się gra tym Lasagną za FUT Swap? Mam świetną, niewymienną obronę z Serie A i kilku niezłych pomocników i żadnego wartościowego snajpera - a jako że to 3/4 skład to nie chcę na niego wydawać coinsów i zastanawiałem się właśnie nad tym graczem.
  • Odpowiedz
@TomekK91: hm jeśli mialbym go porównać do kogoś to trochę taki Werner. Na razie 5 spotkań nim rozegrałem 4ry bramki. Dla mnie Belotti if to sniper nr 1 w serie a :) Lasagna może z nim się świetnie uzupełniać.
  • Odpowiedz
@s0Mgorsi: Taki trochę zwykły Werner czy IF Werner? Belottim nie umiem grać, już nawet Zaza lub IF Zapaty coś więcej pokazywali, ale być może to kwestia taktyki, bo mam Chielliniego, Koulibally'iego i Skriniara za SBC Serie A i żal mi któregoś sadzać na ławce więc eksperymentalnie ustawiłem 5-4-1 i samotny Belotti nie istniał i strzelali głównie Cuadrado i Perisić. Ktoś taki jak SIF Werner z Seria A byłby idealny do
  • Odpowiedz
@TomekK91: u mnie Belotti 220spotkan 187 bramek :) lewa, prawa, 30 metr, 10 metr, silne uderzenie, finezyjny bez różnicy. Co do Lasagni to za malo spotkan rozegralem zeby jakos konkretnie ocenić wziąłem go bo i tak z wymian chcialem tego srodkowego pomocnika z premier league wiec mi karty by zostały :) Do fitness skladu mnie pasuje poza tym mam wlasnie sporo zawodnikow z serie a. Ogólnie mam taki problem, że
  • Odpowiedz