Wpis z mikrobloga

Bądźmy jednak trochę obiektywni. Dascoin jest jedną z najbardziej ...stabilnych walut (do BTC). Spada do USD bo Bitcoin się obsuwa. Nie mówię ze to silna waluta. Mam wrażenie ze jak ktoś zainwestował np 5000 EUR (ok. 21500 PLN) a teraz wartość tego jest 50 razy mniejsza i jego wartość „majątku” to 430 zł to i tak już nie będzie sprzedawał, tylko czekał na duże odbicie. Czy kurs wzrośnie? Dużo nie. Bo jak
@wojtura: o ile się nie mylę to walutą można za coś zapłacić, coś kupić itp. Nie przypominam sobie żeby np. w żabce czy biedronce widniał napis: przyjmujemy płatności w daskojnie. Faktyczna wartość projektu wynosi zero, nie stoi za tym żadna wartość tylko wiara, że będzie coś warte... no a wiarę to zawsze można drogo wycenić
@Ryszard_Ochodzki1:

Nie przypominam sobie żeby np. w żabce czy biedronce widniał napis: przyjmujemy płatności w daskojnie.


Nie żebym bronił daskojna, ale twój argument jest z dupy. W żabce nie zapłacę też ani euro, ani dolarem ani BTC ani nawet czystym złotem - czy to oznacza, że te rzeczy nie mają wartości?

Faktyczna wartość projektu wynosi zero, nie stoi za tym żadna wartość tylko wiara, że będzie coś warte


Wiem, że to
to proste pytanie, co wolisz mieć w garści, uncjowego krugerranda tudzież 1200 eur czy licencję executive?


@Ryszard_Ochodzki1:

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Nie twierdzę, że Dascoin ma dużą wartość - napisałem coś dokładnie przeciwnego. Chodzi mi tylko o to, że twoje wnioskowanie jest bez sensu ponieważ opierasz je na tym czy można daną rzeczą płacić w sklepie.
@wojtura: jaka waluta? Jeszcze ci nie odeszło z tym cudownym następcą bitcoina? Muszą was wszystkich pozamykac żebyście przestali o tym się wypowiadać? Wydymali was i nie ma co zaklinac rzeczywistości porównując dasshit do czegokolwiek innego.