Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy macie tego świadomość a kieruje ten post do Bitcoiniarzy, że stablecoiny, które są "potrzebne
na tym rynku" stanowią konkurencję..... jedynie dla Bitcoina! Dokładnie tak i już wam to tłumaczę. Obecnie by kupić jakąś kryptowalutę musisz mieć najlepiej Bitcoina a dopiero za niego kupujesz sobie alta. By wypłacić to na prawdziwe pieniądze to również wymieniasz na BTC a potem przelew na giełdę która obsługuje FIAT, wymieniasz i na konto, można też przez bitomaty w sumie sposobów jest mnóstwo ale zawsze potrzebny Ci jest do tego Bitcoin (na nim jest największa płynność jeśli chodzi o wymianę z altami). I teraz popatrzcie jak się stablecoiny rozrastają, jest ich coraz więcej, a będą powstawać kolejne: https://www.wykop.pl/wpis/37266753/hodl-nie-dziala-na-shitah-hodl-ma-sens-w-przyszlos/#comment-130869999
Powiedzcie mi jeśli większość giełd przejdzie na stablecoiny i jeśli za jakiś czas dojdzie do tego, że jakiś stablecoin
przeskoczy w kapitalizacji Bitcoina lub przynajmniej się do niego zbliży (kapitalizacja to słaby wskaźnik w stablecoinach) a większość par wymiany kryptowalutowych będzie np. nie do BTC tylko do TUSD to do czego w tym rynku będzie nam potrzebny Bitcoin??? Dla całego rynku tokenów to nawet lepiej bo obecnie ceny są podawane w satoshi i wystarczy, że wasz coin się zesra cenowo to i reszta jest mniej warta mimo, że w satoshi cenę utrzymuje. Alty i tak będą pompowane jak nie te to nowe to jest po prostu świetny sposób na zarabianie kasy przez grubasów a Bitcoin nie ma nic do zaoferowania poza znaną nazwą i rozpoznawalnym logiem (i to nieoficjalnym :-D) Cena Bitcoina jest i tak już mocno spompowana a inwestorzy będą woleli pompować coś o małej kapitalizacji. Na waszego Bitcoina może nie być popytu bo po prostu nie będzie potrzebny. To i tak długo bo aż 10 lat karmiliście ludzi bredniami, że kiedyś każdy będzie go używał. Przy ogólnej modzie na blockchain wmówi się ludziom, że taki stablecoin jest "cool" i rzeczywiście kryptowaluty będą miały adopcje a ludzie będą nimi płacić ale nie będzie to Bitcoin tylko jakiś scentralizowany shit o stablinej cenie.
Jak by tego było mało to za promowanie niektórych stablecoinów wzieli się Bitcoiniarze...
Co za ironia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin
Emperor616 - Zastanawiam się czy macie tego świadomość a kieruje ten post do Bitcoini...

źródło: comment_s2CLong2zTeK0syAyl4fPZXokjO6SGVo.gif

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Tylko, że większość volumenu Bitcoina to właśnie kupowanie altów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@h4ckthepl4net: No można ale większość robi to za pomocą BTC. Ceny altów też masz podane w Satoshi a gdyby by były podane w np. TUSD było by wiadomo ile są na prawde warte. Bitcoin spada to i ceny altów spadają w $ a w Satoshi cena stoi. To co to
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Ale wy Bitcoiniarze jestęcie spięci. Ja też w bear markecie jestem w plecy ale jakoś sam z tego żartuje. Czas wrzucić na luz... Sugeruje tylko, że stablecoiny które tak lubicie mogą zabrać dużą część volumenu na Bitcoinie a nie, że on upadnie. Czas pokaże jak będzie.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Nie wiem jak to sie stało, ze nie jesteś na czarnej jakiś mój błąd bo byłeś. Mówisz, że nie podejmujesz tematu to nie podejmuj nie masz argumentów to milcz. Po co zaczynasz rozmowę i od razu wchodzisz z agresją zamiast z argumentami. A potem się dziwisz, że nie masz spoleczności... Jak masz mieć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@moon Tak jak jest utrzymywana obecnie np w Tetherze. Tether się wahał od 0,9 do 1,17(ath) i to gdy wszyscy w niego wchodzili i w panice wychodzili. To nie zmienia faktu, że to scam. Stablecoinów jest wiele wystarczy, że każda giełda sobie wypuści swojego. Nie musi być jeden.
  • Odpowiedz
@Emperor616: Małą mam wiedzę o stablecoinach, musze się doszkolić ale nie kupuje tego i widzę ogromne pole do nadużyć jeśloi nawet jakaś mała gówno giełda miałaby emitować swój token i w nim prowadzić rozliczenia.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Znowu obrażanie zamiast argumentów. Ciebie też bym czarnolistował ale kiedyś próbowałem i mi wyskoczył komunikat: "użytkownik nie może zostać zablokowany ponieważ posiada immunitet" więc dałem sobie spokój. Ach Ci politycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja nie o Bitcoinie tylko o stablecoinach. Za jakiś czas wasza narracja się zmieni. Przecież każdy stablecoin to odwrotność wizji Satoshiego Nakamoto a co będzie jak sobie rządy zrobią swoje scentralizowane kryptowaluty narodowe?? Będziecie po tym jechać równo ale to za jakiś czas. Dzisiaj Tether jest dla was "potrzebny na tym rynku" bo coś takiego jest potrzebne ale nie wam tylko nam
( ͡° ͜ʖ ͡°) Bitcoina kupują
  • Odpowiedz