Wpis z mikrobloga

1/50

Od dzisiaj zażywam nootropil w dawce 2 razy 1200 mg na dzień (w sumie to już wczoraj wieczorem wziąłem pierwszą tabletkę).
Pewnie placebo, bo nie wierzę, żeby piracetam rozkręcał się tak szybko ale czułem dzisiaj większe skupienie, lepszą koncentrację, "rześkość" i jasność umysłu. Ucząc się więcej zapamiętałem.

Od dzisiaj biorę także wenlafaksynę w dawce 75 mg rano (tym razem na szczęście bez początkowych objawów ubocznych, oprócz ziewania), dorzucono mi pregabalinę 75 mg rano (wcześniej brałem tylko na noc), chloroprotiksen i mianserynę biorę już od dłuższego czasu. Chloro zwiększono mi z 50 mg na 100 mg na noc, a mianseryna została w dawce 60 mg na noc, te dwa leki biorę już od dłuższego czasu, ale 2-3 tygodnie temu z dnia na dzień przestałem je zażywać bo przerzuciłem się na dragi a konkretnie tramadol, dihydrokodeinę, klonazepam i kodeinę. Z ich odstawką nie miałem problemu.

Do tego od jutra wleci magnez, essensival na wątrobę, suplement Sesja (głównie dlatego, że zawiera miłorząb, jeden mirek powiedział, że od połączenia miłorzębu z piracetamem mogę dostać wylewu ale już za późno ¯\_(ツ)_/¯ ) oraz za parę dni cholina (witamina B4). Nie wiem jeszcze czy w formie dwuwinianu z inozytolem od Now Foods, czy Alpha GPC - jeśli jakiś mirek wie, czy oprócz dwukrotnie wyższej ceny jest jakaś różnica w działaniu da znać.

Do egzaminów jeszcze 49 dni. Może uda się naprawić mój musk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę zdawał relację na tagu #alkotroop


  • 9
  • Odpowiedz
@Jeffrey_M: jakbym miał dostęp to chętnie bym spróbował, ale z mojego researchu wynika, że amfetamina mniej się nadaje do nauki niż nootropy. Ciekawi mnie adrafinil który metabolizuje się do słynnego modafinilu, może w przyszłości spróbuję.
  • Odpowiedz
@Alkonauta: działa. Lekka poprawa koncentracji i samopoczucia. Efekt jest bardzo subtelny i nie wiem czy za te pieniądze się opyla(60 tabsów 170pln). W sumie codziennie się tego nie bierze to może nie wychodzi tak źle.
  • Odpowiedz