Wpis z mikrobloga

No elo, postcrossingowe świry :D Dzisiaj w pracy przez pierwsze 3h nie było prądu, więc przygotowałam kilka pocztówek do wysyłki. Ta pocztówka jest chyba jedną z moich ulubionych. Szkoda, ze nie umiem pisać kaligraficznie i moje pismo psuje trochę efekt... Pocztówka idzie do Rio de Janeiro ʕʔ #postcrossing #pocztowki #diy #handmade
Pobierz cytmirka - No elo, postcrossingowe świry :D Dzisiaj w pracy przez pierwsze 3h nie był...
źródło: comment_IfsskNi44r6VNvnQRraRTIPnq7kL4VvH.jpg
  • 13
@sillygiraffe: Ja niestety tez :D Ale wydaje mi się ze sporo osób za granica również ma problem z odczytaniem mnie gdyż mam czasami głupie przyzwyczajenia w piśmie i np. „rz” często łącze tak, ze wyglada jak „n” xD
@cytmirka: używasz kopert do wysyłania swoich pocztówek? Zawsze jak przyklejam jakieś naklejki i zdobienia to zastanawiam się czy to nie odpadnie XDD z drugiej strony sporo osób ma na profilu informację że nie chce w kopercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@angry_chinchilla: Nie, zawsze wysyłam bezpośrednio bez kopert (chyba ze ktoś życzy sobie w kopercie). Póki co nikt nie zgłaszał zażaleń ze coś odpadło, ale wiem ze wysyłając pocztówkę ze znaczkiem 5zl na poczcie odrywają naklejki z napisem „priorytet” nawet jeśli to naklejka kupiona na stronie do postcrossingu z rysunkiem ślimaka XD