Wpis z mikrobloga

Serio ludzie się zastanawiają czy to jest dobra karta?

Jak karta która może wyczyścić board przeciwnika, zapełnić twoją stronę planszy, a dodatkowo dociągnąć kilka kart/zagrać parę sekretów itd. może być niegrywalna? W dodatku efekt ten jest całkowicie sterowalny i zależny zupełnie od złożenia decku.

Dodatkowo karta ulepsza hero power Huntera. Co z tego że dk maga czy warlocks mają mocniejszy hero power? Liczy się to że jest to nadal mocniejszy HP niż oryginalny huntera.

Dla mnie karta 10/10 i craft day one jeśli ktoś chce grać hunterem #hearthstone
marcelus - Serio ludzie się zastanawiają czy to jest dobra karta?

Jak karta która mo...

źródło: comment_3HXoqCKzozy1rcsZL36pucRHqCLsoARK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@marcelus: Ja się nie mogę doczekać tej karty, uwielbiałem huntera na yogu przed nerfem, a to jest o poziom lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może znowu zacznę grać rankedy, a nie same areny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@markimarki: czuje się wywołany do tablicy xD.
Wszystko fajnie, pięknie ale
- Hunter ma słabe czary do czyszczenia.
- Zapełnia pole walki ale czym? Jednostki z małą ilością zdrowia, które np. warlok ściągnie czarem za 4 many. Ja w tym widzę problem.

Poza tym(unia europejska powinna być zniszczona) to będzie też moja pierwsza karta która stworze, bo hunter to moja ulubiona klasa.
  • Odpowiedz
@marcelus: tu sie akurat zgadzam, ale zawsze uwazalem od witchwood ze kazdy hero card bedzie mocny i sie nie mylilem. Po prostu wydaje mi sie że blizzard nie pozwoli na wydanie słabego hero carda jako jedynego w ekspansji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fiktorianin oni po prostu ogarnęli że z death knightami przesadzili i zabili metę na kilka rozszerzeń. Nie ma decku druida, huntera czy maga, oprócz even decków, w którym nie opłacałoby się grać DK. A już hagata czy Dr boom to już trzeba się zastanowić. Zagranie booma przegrało mi kilka gier.
  • Odpowiedz