Wpis z mikrobloga

;___;
wygrałem życie
PS2 scph-3004 (premierowy model w europie w pelni sprawny), ok 10 gier na x360, ok 7 gier na ps2 typu vice city stories, 4 kable av do 360, 2 napedy do x360 sprawne, multikabel component do podlaczenia x360, ps2 i gamecube jednoczesnie
...30zł
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arseeman: chyba tylko prywatnie pus giełdy staroci

u mnie prywatnie, kolega naprawia konsole i stwierdzil, ze na tym w tych czasach juz nie zarobi, to moge dac na flache i zabierac co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matiszka: na 1000% to Karol GSM, myslalem ze chce jakies randomy sprzedać bo tez mi coś tam pisał, że ma na zbyciu. U mnie miejsce i hajs jakoś słabo ostatnio się kochają, to pomyslalem ze dam namiar do ciebie (kolejny raz ci pomogłem ziom) . Net mialem w sobote tak gowniany, ze dopiero po czasie zobaczylem co ma z PS2.

Zazdro jest lekkie, ale mam ulge bo nie musze kombinowac
Bananowy_Kochanek - @Matiszka: na 1000% to Karol GSM, myslalem ze chce jakies randomy...

źródło: comment_O5TgQn3AotZmW5SitPhTxvqP6mgQq05R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Arseeman: Poczta pantoflowa bo ziomek wpierw do mnie napisal, a ja dla matiszki to przekazalem bo chyba tylko on (o innych myslalem z ziomkow, ale wszyscy borykamy sie z upychaniem fantow w malych mieszkaniach) takze pomyslalem o nim bo ma sporawy dom i nie ma problemu z miejscem, aby to trzymac.
  • Odpowiedz