Wpis z mikrobloga

Hej wykopki, mam ciekawa sprawę, kumple foliarze z pracbazy, proponowali mi dziś mega, super, ultra lek na wszystko - OXYBULID, wg nich to tlen stabilizowany i pomaga na wszystko (nie pamiętam dokładnie na co bo wymienili chyba wszystkie główne narządy). Z racji tego że jestem sceptyczny do takich wymysłów to grzecznie podziękowałem i stwierdziłem że przeprowadzę internetowe śledztwo co to może tak naprawdę być ( podejrzewam że woda z solą lub woda utleniona). Czy ktoś już z was się spotkał z takim wymysłem, lub zna prawdopodobny skład ? Znalazłem taką storę opisującą ten wynalazek: http://vistafit.manifo.com/tlen-stabilizowany napisali tu że to O4 a z szybkiego researchu na wiki że O4 występuje przy ciśnieniu 20GPa :P Ktoś coś wie ?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 6
@shogun789 produkowana przez firmę z Florydy ma podobno siedmiokrotnie więcej tlenu niż zwykła mineralna. To zasługa specjalnego procesu "wyławiania" tlenu z powietrza, sprężania, a następnie wtłaczania do wody - twierdzą producenci. Przeprowadzili nawet badania, które wykazały, że sportowcy, którzy pili "tlenową" wodę, biegali szybciej, a ich krew była lepiej utlenowana. Nie potrafili jednak wyjaśnić, w jaki sposób dodatkowy tlen miałby się przedostać się z połykanej wody do krwi. - To pic na