Wpis z mikrobloga

Którą sieciówkę z burgerami uważacie za najlepszą?
#gdansk

Którą?

  • McDonald's 6.9% (8)
  • KFC 13.8% (16)
  • Burger King 22.4% (26)
  • SurfBurger 41.4% (48)
  • Max Burgers 10.3% (12)
  • Billy's 5.2% (6)

Oddanych głosów: 116

  • 18
  • Odpowiedz
@Bartoni: nie wiem czemu, ale zauważyłem, ze 2-3 miesiące temu, że McDonald BARDZO pogorszył się pod względem jedzenia w stosunku do tego co było kiedyś - po prostu nie smakuje mi za bardzo

nie wiem co jest grane, czy mi się jakoś smak zmienił czy co, ale inne fastfoody wchodzą jak w masło a Mak jakoś w ogóle mi już nie podchodzi
  • Odpowiedz
@seeksoul: Pełna zgoda. Z sieciówek to moim zdaniem Burger King jest okej, nie wiem jeszcze jak ten Max Burgers ale słyszałem, że przynajmniej we Szwecji jest dobry. Opinie Google dot. tego naszego też są raczej zachęcające.
  • Odpowiedz
@Bartoni: BurgerKing wygrywa tym, że swoje kotlety robią na ogniu (gazowym bo gazowym, ale zawsze), a nie na zwykłym "gorącym blacie"

jak na tego typu jedzenie to różnica w smaku jest bardzo wyraźna z korzyścią dla BK
  • Odpowiedz
@Bartoni no surfa do maka też słabo porównywać Mcd, kfc bk - wieloletnie ogromne międzynarodowe sieciowki, typowy fast food Maxburger - to nie jest też jakiś mcd podobny twór? Billys - kanjpka z różnym zarciem, wieloletnia Surfburger - burgery ale świeże, niesztuczne, mała siecióweczka Jak już porównywać burgery w Gdańsku to surf, pasi, burgerstacja, burgermania, nie wiem co tam jeszcze - Ale to są rzeczy na jednym poziomie, kilka lokali, lokalny biznes
  • Odpowiedz