Wpis z mikrobloga

@Holenderski_Ser: Musiałbym wejść w menu, żeby ją znaleźć a ostatnio grałem w tę grę 2 lata temu. Jestem prawie pewien, że to była penetrująca, z takich drugich działek :v W samolocie Hurricane MK II ma się chyba do wyboru jako drugą broń bomby, rakiety lub właśnie tę amunicję penetrującą
@Holenderski_Ser no zawsze trzeba strzelac z wyprzedzeniem, bo pociski kawalek leca I samolot wroga tez jest w ruchu. Poza tym kazda amunicja ma inna predkosc wylotowa.. ja tez jak dlugo latam kakims samolotem I potem sie przesiade na inny to mam problem z trafieniem. A jeszcze gorzej jest w dzialkach przeciwlotniczych
@Emil1803: Zabobony że będzie ciężej się nauczyć. Potem i tak wyrabia się każdemu "automatyczny" punkt do strzelania z wyprzedzeniem podobny do tego z AB w zależności od danej maszyny jeśli chwile się polata.

@Holenderski_Ser Wszystko zależy od tego czym się strzela bo każda broń ma różną wagę, prędkość wylotową pocisku i znajduje się w różnych punktach na samolocie to wszystko ma znaczenie. Podstawowe pytanie czym latasz i jakiej amunicji tam używasz
@Emil1803: Zacząłem od 2013 na ab i nie ma żadnego problemu żeby przestawić się na rb w parę bitew i nie trzeba się niczego uczyć, a na pewno nie jest przez to mi ciężej że cały ten czas gram tylko AB wręcz łatwiej bo celuje się już automatycznie.
@Emil1803: Tak też można próbować, na pewno nie zaszkodzi. Tylko że boty nie manewrują tak jak gracze żeby za wszelką cenę przeżyć albo uciec, ale to też jest jakiś sposób na trening.
@Restin Głównie to chodziło mi o to żeby wyrowić nawyk oszczędzania amunicji i celowania

Zbieżność zawsze ustawiam na 300 metrów, i z tylu strzelam, bo wtedy wyraźnie widać przeciwnika
@Holenderski_Ser Marker pokazujący gdzie strzelać traktuj jako sugestię, nie jako wyrocznie. Pokazuje on jak strzelać aby trafić w centrum masy wrogiego samolotu. Najlepiej strzelać trochę przed tym markerem. Spadasz po jednej serii prawdopodobnie dlatego, że trafiają Ci pilota.
Jeżeli chcesz się bezstresowo nauczyć celować to zrób sobie misję niestandardową przeciwko najsłabszym botom i tam poćwicz.
@Holenderski_Ser: Rada jest taka żeby zrozumieć jak to działa. Że w grze jest odwzorowana fizyka i pociski mają swoją prędkość, opad itd. Jeżeli chcesz grać jak pierdoły potraktuj to kółeczko jako miejsce gdzie teoretycznie strzelając powinieneś trafiać przeciwnika, z tym że nie zawsze będzie to działać bo ustawia się do najwiekszych kalibrów które masz w samolocie, więc mając 1x 30mm i 2x 20mm karker pokaże Ci poprawkę na 30mm i też
@pewniecham ostatnio gram niestandardowe z botami na tony. Tryb realistyczny. I uczę się. Mogę powiedzieć że teraz w bitwach wychodzi mi to o wiele lepiej.
Muszę się teraz nauczyć pilotować tak żeby w walkach kołowych sobie lepiej radzić