Wpis z mikrobloga

Jak ja nie ogarniam tych moderatorków zasranych.Przecież uniwersum szkolnej to brylant,który trzeba tylko przetrzeć żeby błyszczał.Minimalne,subtelne nakierowanie chłopaków w odpowiednią stronę mogłoby obrodzić najwyższej klasy materiałem.Nie,wcale nie sugeruję żeby ich napoić a potem prowokować do agresji.Ale na litość,dać im choćby talię kart żeby grali w wojnę!,,To jest król,monarcha inaczej szanowni państwo,on prawidłowo bije królową",,oo,taką królową to sam bym zbił,aż by chlupało..."Ale nie, po co robić cokolwiek,skoro ,,iku iku czech zuotych major gej okej" i do przodu,gimby z donejtami zawsze się znajdą,a niech wierni fani się cmokną...Zero inicjatywy,zero kreatywności,zero czegokolwiek i tak dalej.Idźta sobie #!$%@? moderatorki na strima i tam sobie #!$%@? siedźcie.

#kononowicz
#suchodolski
#patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
@adambee: jedyna osoba która raz na jakiś czas przywraca chłopaków do pionu to redaktor niemiecki, ale takie wymuszane materiały też niestety ostatnio są coraz to gorsze i coraz to rzadsze
  • Odpowiedz
1. @adambee
Mieszkam 350km od Białegostoku. Jestem jednym z dwóch moderatorów (o tym drugim o nicku thomason, nic nie piszecie). Może dlatego, że jest bardziej za Kononem, niż za Majorem.
Tak więc, przy tej odległości, nie mam możliwości rozkręcenia Uniwersum. Tylko Dominik tym steruje, a właściwie, to Major steruje Dominikiem. Ja z Majorem wyłącznie rozmawiam przez telefon, ale tylko dlatego, że po prostu lubię z nim rozmawiać.

2. @Docent_nauk Jestem od usuwania
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: Tak. Jeśli pojawi się opcja, że Major zacząłby nagrywać z Meksykiem, to nie chcę, by ktoś przejął stanowisko moderatora. Dlatego też, pisałem do niego z prośbą, aby o mnie pamiętał.
Do reszty się już ustosunkowałem wcześniej i nie zamierzam się powtarzać.
Wylogowywuję się. Szkoda moich nerwów na was. Zdrowie mam tylko jedno.
  • Odpowiedz
@RademonPL: to jest niesamowite bo uwierz mi ze aż bije od ciebie te samouwielbienie plus parcie na atencje. Zobacz jak wiele osób zwraca na to uwagę a ty że hejt i straszysz policja. Kto normalny się tak zachowuje? I myślisz że jak zmienisz nick to uratuje to twoja super posadę? XD
  • Odpowiedz