Wpis z mikrobloga

Wchodzi gość do baru. Chce się napić piwa, ale nie ma forsy. Siada więc przy barze i mówi do barmana:
- Założę się z tobą o dwa piwa, że ugryzę się w oko.
Barman patrzy podejrzliwie, ale w końcu sobiee myśli "kurde, niemożliwe", więc wzrusza ramionami i mówi:
- OK, nie ma szans. Nie ugryziesz się w oko. Zakład stoi.
No to facet wyjmuje sztuczne oko, gryzie się w nie i wkłada oko z powrotem na miejsce.
Barman bez słowa nalewa mu i podaje dwa piwa. Jednak po ich wypiciu dalej facetowi chce się pić, więc mówi:
- Założę się z tobą o kolejne dwa piwa, że się ugryzę w drugie oko.
Na to barman patrzy jeszcze podejrzliwiej, ale sobie myśli "no bez jaj, przecież facet nie jest ślepy, nie da rady", więc przyjmuje i ten zakład.
Facet bez słowa wyjmuje z gęby sztuczną szczękę i gryzie się nią w drugie oko. Rozeźlony barman bez słowa nalewa mu dwa piwa i podaje. Ale facetowi dalej chce się pić więc mówi
-Założę się z tobą o 300 dolarów że nasikam prosto do szklanki i nie uleję ani kropli nigdzie indziej?
Barman patrzy, a szklanka stoi o 3 metry dalej.
-o 300$? Zakład!
No to facet wyciąga fujarę i skupiony na szklance zaczyna dzieło. Jednak gdy już leje, obsikuje wszystko dookoła: podłogi, stoły, telefon, barmana – sika wszędzie oprócz szklanki.
Barman śmieje się jak głupi, zarobił 300 dolców, a siki ciekną mu po twarzy:
- Hahaha przegrałeś idioto! Naszczałeś wszędzie oprócz szklanki! Wisisz mi 300$!
Facet nieznacznie uśmiechając się wypłaca barmanowi należność, odwraca się i uradowany idzie w kierunku gości grających w bilard. Barman go zatrzymuje:
- Czekaj czekaj! Z czego się tak cieszysz idioto, właśnie straciłeś 300 dolarów?
- Widzisz tych czterech gości za stołem? Przed chwilą założyłem się z nimi o 500 dolarów, że naleje na twój bar, podłogę i ciebie, a ty nie tylko się nie #!$%@?, a będziesz szczęśliwy!

tatraboy - Wchodzi gość do baru. Chce się napić piwa, ale nie ma forsy. Siada więc pr...

źródło: comment_xBRXYiOdoc8nfJE1bL8sh7dKuBvUDW9y.jpg

Pobierz