Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że #adrianpolak z mamą objęli bardzo dziwną taktykę obrony przed zarzutami z afery #beatazroksy . Moim zdaniem mama z Adrianem powinni jawnie przed kamerą powiedzieć oficjalnie, że to wszystko jest nieprawdą, wtedy sprawa by samoistnie ucichła. Zamiast tego Adrian nagrał dwa filmiki, w których mówi jak bardzo się zezłościł i grozi autorom tych informacji konsekwencjami prawnymi. Moim zdaniem gdyby na luzie razem wyjaśnili widzom, że to nieprawda pokazując swoją szczerość, sprawa zgasła by samoistnie. Zamiast tego widzimy jak na siłę starają się uciszyć wszystkich strasząc prawnikami i policją. Uważam, że ta taktyka jest o wiele mniej skuteczna i trudniejsza niż zwykłe szczere oświadczenie. Nie osądzam, nie twierdzę, że znam prawdę, ale robiąc własne prywatne śledztwo z własnej ciekawości i chęci sprawdzenia swojej intuicji mam zamiar dowiedzieć się jak najwięcej. Istnieje też możliwość, że Adrian też nie zna prawdy i nie chce przyjąć do wiadomości takiej informacji. Jeśli tak jest to faktycznie grozi to nieodwracalnymi zmianami w jego relacjach z mamą co może wpłynąć bardzo destrukcyjnie na tego młodego człowieka. Mam tylko nadzieję, że nie wyniknie z tego żadna tragedia. #danielmagical #patostreamy #famemma
  • 6
@kidi1: Jak na ten moment wszystko wskazuje iż jest to prawda...ponieważ argumentów za jest całkiem sporo a #adrianpolak poza straszeniem wszystkich nie udowodnił nic i nawet wygląda na to że sprawa nie jest zgłoszona na policje gdzie normalnie osoba która wie że ją ktoś oczernia by to uczyniła w pierwszej kolejności...
#adrianpolak tym straszeniem wszystkich adwokatem i uciszaniem ludzi...tylko potwierdza że coś może być na rzeczy bo jeśli to wszystko to
@kidi1: Mama z adrianem powinni oficjalnie przed kamera sie wypowiedziec? wez mnie nie rozsmieszaj w dupie maja i ciebie i ta gownoburze nic sie nie musza tlumaczyc czy to prawda czy nie ani tobie ani wykopkom co to jakies autorytety jestescie ze teraz musz oficjalne stanowisko przedstawic ? ogarnij sie czlowieku