Wpis z mikrobloga

Tak właśnie loszka wygląda jak zobaczy Chada. Różowe mogą oficjalnie pierdzielić , że "nie w moim typie" albo "mi się osobiście nie podoba" lecz wszyscy wiemy jakie to brednie. Kobietą rządzą instynkty. Gdy zobaczy takiego gościa to chociażby walczyła z samą sobą z całych sił to i tak na jedno jego skinienie odda mu się bezgranicznie.

#przegryw
arek4444 - Tak właśnie loszka wygląda jak zobaczy Chada. Różowe mogą oficjalnie pierd...

źródło: comment_GfkYUhC9rDw8SdYR3iaqZLCSIf6CU0zR.gif

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@arek4444: dokladnie tak jest. One moge sobie #!$%@? ze podobaja jej sie zniewiesciali wychudzeni chlopcy w rurkach, ale jak w eterze pojawi sie naladowany testosteron chad to nie panuja nad soba. Wargi sromowe same sie rozchylaja. D
  • Odpowiedz
@arek4444: WITAM JESTEM RÓŻOWOM A TEN TYPEK JEST DLA MNIE OBRZYDLIWY!!!! NO PO PROSTU NIE LUBIE TAKIH MIENŚNIAKUW WOLE ZWYKŁEGO HŁOPAKA :))))))))))))))))) TEGO Z OBRAZKA NAWET BYM KIJEM NIE TKNEŁA OKROPNY JEST!!!!!!! WIELE INNYCH RUŻOWYCH POTWIERDZI MOJE SŁOWA, WOLIMY TYCH NIEŚMIAŁYCH ALE MIŁYCH. NO I DO TEGO NIE MUSI BYĆ WYSOKI WARZNE RZEBY MIAŁ TYLE SAMO LUB TROHE WIENCEJ WZROSTU ODE MNIE :)))
LajfIsBjutiful - @arek4444: WITAM JESTEM RÓŻOWOM A TEN TYPEK JEST DLA MNIE OBRZYDLIWY...

źródło: comment_ar2D9Tk3DqUIPgogIrcSDYanSlCgVsmx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@arek4444: Teza do gifa była orana milion razy. Gość opowiadał w wzruszający sposób o jakiej traumie, a na prawo od dziennikarki stoi jego żona, o której też mówił.
  • Odpowiedz
@Tytanowy: No i nie wiem gdzie tu zaoranie tej tezy: widziałem pełny filmik z żoną obok i nie zmienia to faktu, że blondi chętnie by na niego wskoczyła. Tak samo nieistotne o czym mowil. Przecież to widać, serio trzeba to tłumaczyć?
  • Odpowiedz