Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: dodatkowo frustrat XD i narcyz skoro w taki sposób reagujesz na to, że ktoś wrzuca zdjęcie z piwem - widocznie cie to boli; #!$%@? cie obchodze? no tak ty z nołnejmem na WYKOPIE rozmawiał nie będziesz XD jak to jest mieć 400 followersów na wykop peel? XD jesteś kimś. następnym razem Ty stul bo mnie chj obchodzą wysrywy kogoś kto się poczuwa w roli sędziego w jakiejkolwiek sprawie.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: typ z 400 followrs piłuje mi, żebym zajął się czymś innym niż siedzenie na wykopie XD.Ty się swoim życiem zajmij bo chyba białek.pl wjeżdza za mocno ludzie wchodzą tu również żeby sobie po prostu pośmieszkować skoro zaznaczyła 1/1 to gdzieś tam na końcu może po prostu uznała, że to będzie zabawne? ALE TO PRZECIEŻ NIEUDOLNA I ŻAŁOSNA PRÓBA ZWRÓCENIA NA SIEBIE UWAGI WSZYSTKICH WYSUBLIMOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW PORTALU WYKOP PEEL jprd
  • Odpowiedz
@Mlucek ja nawet nie wiedziałem że mam 400 followersow i nie wiem po co mnie obserwują bo ja głównie tu smieszkuje i trolluje a ty się #!$%@? rycerzyku bo napisałem lasce że #!$%@? wpis xD i tak nie zaruchasz i kto tu się spina xD nie jestem wysublimowanym użytkownikiem bo najbardziej śmieszą mnie żarty z twojej starej i Kononowicz
  • Odpowiedz