Wpis z mikrobloga

@Meritum: Większość ludzi co ma ten problem łączy jedno, brak ssd. Też miałem ten problem, znalazłem parę ustawień, które redukowały ten problem do poziomu 3-4 instancje i crash, co nie jest zadowalającym wynikiem i odpuściłem sobie PoE do czasu kupna ssd. Temat na forum z tym problemem ma z rok, 80 stron i nadal nierozwiązany. Wychodzi na to, że dysk nie nadąża i serwer przez to wylogowuje.
  • Odpowiedz
@Meritum: @CralencSeedorf: gralem na pc 7 letnim bez hdd i nie mialem wogole crashy, kazde ustawienie polecam osobiscie ruszyc zmniejszyc zwiekszyc i stworzyc takie polaczenie ktore nie bedzie ci crashowalo. Kiedys sie meczylem ztym az doszedlem swoja droga to perfekcyjnych ustawien, jeszcze czy grasz na stem czy bez?
  • Odpowiedz
@Meritum: To tylko rozne kombinacjd ustawien moze pomoga, sprawdz tez jakie masz obciazenie na procku jak wysoko to engine multithreading( nie pamietam dokladnej nazwy) wylacz. Sadzd ze jezeli na 7 letnim kompie dawalem rade grac jedynie problem z niskim fps byl to tez ci sie uda dojsc do tego co stanowi problem.
  • Odpowiedz
@m-------w: mhh.. sprzęt nie jest aż tak stary (intel i5 z 2016r.) wiem że wczęsniej jak grałem to takich problemów nie było, może to kwestia sterowników do karty? mhh.. przetestuje zobaczymy
  • Odpowiedz