Wpis z mikrobloga

@raskater: wpisujesz sie w trend ze rapu słuchają debile, skoro wyciągasz taki wniosek z tak prostego utworu

@Gr3gor: Ogółem pomysł na numer dobry, bo jest parę #!$%@? zachowań na polskiej scenie, ale mogliby się nie #!$%@?ć o kopiowanie, bo mniejsze czy większe inspiracje będą zawsze. Jak ktoś zżyna nawet teledyski to oczywiście #!$%@?ć, ale o Moleście się już mówiło że to polskie Mobb Deep, więc wyszło trochę bez
  • Odpowiedz
@zwyczajne-wykopowe-konto: Mi sie nie podoba pozerka, dlatego nie podoba mi się jak stoją w jakiś bandanach i kijem basebolowym XD Według ciebie to nie jest pozerka?
Może niech każdy robi to co chce, a nie stare dziadki (jakoś nie widziałem żeby młodzi mieli problem do starych wręcz przeciwnie) mają problem, wielkie gangstery a jedynie co umieją to napisać na tablicy że im sie to nie podoba.

Dlatego props dla Peji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raskater: #!$%@? rap to walka a nie kółko wzajemnej adoracji, polski słuchacz jest jak upośledzone dziecko i chce by wszyscy się kochali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zwyczajne-wykopowe-konto: jak mnie #!$%@? bawią te argumenty niuskuli typu "na ałtotjunie trzeba umić" albo "dupa pęka bo za mało siana" mimo iż HG ma tyle biznesów i knajp że mogłoby #!$%@? się do końca życia do góry kopytami
  • Odpowiedz
@raskater: dlaczego pozerka? słyszałeś że Wilku dostał #!$%@? od mokotowskich? jakoś się nie #!$%@?ł na psach i jak uwazam ze jest duzo #!$%@? sie wsrod ulicznej sceny to nie szukalbym tego u HG

Niech kazdy robi co chce - tu sie zgodze, ale z drugiej strony maja prawo wyrazic swoje zdanie. Z newschoolu poza ReTo ktory nawijal o dinozaurach (przyjebka bodajze do Peji i Liorya) to rzeczywiscie nie kojarze zeby
  • Odpowiedz
@Gr3gor no boli ich dupa, że młodziki klepią w #!$%@? więcej wyświetleń, bo HG stoi #!$%@? w miejscu, to samo flow, ta sama tematyka, ten sam patent. Absolutnie nic nowego, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JanushRybak: No a jaką tematykę może mieć HG? oczekujesz #!$%@? różnorodności? #!$%@? ich to to walą strzały a ty jak każdy niuskulowy wack chciałbyś żeby się wszyscy przytulali, tfu
  • Odpowiedz
@Gr3gor wal sie na #!$%@? typie z tym niuskulem XD nie przepadam za niuskulem, ale nie mam zamiaru przyklaskiwac bandzie starych pryków z parchami na dupie, którzy nie potrafią zaakceptować tego, że młodziki klepią lepsze liczby. Zamiast zająć się swoim rapem to prują dupe żeby zwrócić na siebie uwagę. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JanushRybak: Gdzie ty tu widzisz sapanie się o liczby? Przecież HG ma głęboko w #!$%@? liczby, świadczą o tym chociażby koncerty które dawali jako ostatnie. Nie było plakatów, nie było wydarzeń na fejsie - nic. Kto miał wiedzieć ten wiedział i tyle. Płyta 3xnie była puszczona też tylko skateshopami a nie empikami. WIEC GDZIE TU SADZENIE SIĘ O TE MŁODZIEŃCZE WIĘKSZE LICZBY? RAP TO GŁÓWNIE PRUCIE DUPY WIĘC WRACAJ CZATOWAĆ
  • Odpowiedz