Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirabelki. Jako, że stuknął mi wczoraj rok na wykopie i nie dostałem jeszcze od czytania mirko raka, postanowiłem zorganizować małe #rozdajo

Jako, że najwięcej udzielałem się pod tagiem #ps4 tak też rozdajo skierowane bardziej w ich stronę. Do zdobycia gra Diablo 3 z dodatkiem Reaper of Souls (pic real) na konsole PS4. Wiem, że większość już ma grę, z tego miesiąca z Ps plusa #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale może znajdzie się perełka, która nie ograła. Gra u mnie i tak dłuższy czas już się tylko kurzy, to komuś się może przyda.

Co zrobić aby wziąć udział w rozdajo?
-Zaplusować wpis
-Wstawić swojego ulubionego memesa (tematyka dowolna)

Sposród wszystkich uczestników, wybiorę memesa, który mi się najbardziej spodobał i ta osoba otrzyma ode mnie grę. Od osoby, która wygra będę prosił o potwierdzenie w wiadomości prywatnej, że posiada konsolę Playstation 4 (karteczka z nickiem przy konsoli) . Chcę po prostu, żeby ktoś mógł sobie faktycznie pograć, a nie opierdzielić OLX.

Wyniki ogłoszę jutro, jakoś w południe/po południu. Wysyłka do zwycięzcy w poniedziałek/wtorek na mój koszt.

Standardowo, zielonki, patostreamy, osoby z mojej #czarnolisto oraz osoby, które kiedykolwiek zapytały się na tagu #ps4 o najlepszy telewizor pod konsolę do 500zł dupa cicho.

Pozdro i z farszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
C.....e - Dobra Mirki i Mirabelki. Jako, że stuknął mi wczoraj rok na wykopie i nie d...

źródło: comment_1ub5tKQi6YITFHkmNTwSecBcaTRchAGk.jpg

Pobierz
  • 206