Wpis z mikrobloga

Szkoda Daniela w ciul... Jest mi smutno że tak wyszło ale jak pech to pech. Lordoza nic wielkiego nie zrobił wręcz zachował sie jak cham. Dlaczego? Dlatego że jak Magical złamał noge i leżał to ten go dalej bił. Frajerstwo tym gestem 1 klasa. Ogólnie gdyby nie kontuzja to wydaje mi się że Daniel by wygrał... Może ledwo ledwo ale dał by radę. No szkoda w ciul. Myślę że w tej trudnej chwili powinniśmy go wspierać a nie krytykować bo #!$%@? są jakieś granice. Trzymaj sie @daniel-zwierzynski. Jeszcze będzie gut gut no i czekamy na kolejne info! Zdrowia!

PS. Jak dla mnie walka bez zwycięzcy. Dlatego że ja to widze tak że ktoś wygrywa albo na punkty albo przed czasem dając 2 osobie #!$%@?. Pan R tego nie dał. Pan R wygrał bo Danielowi rozebała się noga... Może źle to widze ale to nie jest przekonująca wygrana, w ogóle wygrana tylko nabycie przewagi na krzywdzie drugiego. Nic bym nie pisał gdyby Pan R rzeczywście mu #!$%@?ł ale tak nie było

WM!
#danielmagical #patostreamy
  • 18
  • Odpowiedz
@SkredoksiaK: Ale jak sie widzi jaka krzywda stała sie drugiemu to można pomyśleć i przestać???? To nie było rozcięcie wargi tylko złamanie nogi.... Raz że sędzia jak frajer sie zachował a dwa że Lordoza...
  • Odpowiedz
@pibeczek123: Ty chyba inna walke ogladales ;d ordoza nie zauwazyl przeciez ze gruby ma noge zlamaną. Walka skonczyla sie jakies 4-5 sekund po zlamaniu jak gruby upadl i lordoza wskoczyl na niego bo myslal ze powalil go ciosami. Sedzia blyskawicznie zareagował. Wez obejrzyj sobie jeszcze raz ta walke co ;d
  • Odpowiedz
@pibeczek123 komentatorzy nie zauważyli, widzowie także, więc nie ma co ich winić, kto by się tego spodziewał

nie zmienia to oczywiście faktu, że nie był to techniczny nokaut, po prostu sędzia za późno przerwał walkę
  • Odpowiedz
@pibeczek123: I tak, czytam te Twoje posty i widzę, że jesteś takim fanboyem magicala, że nawet jakby dostał w #!$%@?ę bez tego złamania, to dalej byś pisał jakieś pierdoły, że by wygrał gdyby nie coś tam. Zrozum, wygrał lepszy - tak zadecydował sędzia, mało tego, rafonix wleciał w niego od razu i nie było w pierwszych sekundach żadnej kontuzji. Pogódź się z tym, że wygrał lepszy
  • Odpowiedz
Lordoza nic wielkiego nie zrobił wręcz zachował sie jak cham. Dlaczego? Dlatego że jak Magical złamał noge i leżał to ten go dalej bił. Frajerstwo tym gestem 1 klasa.


@pibeczek123: ale wiesz, że walczy się do momentu jak sędzia przerwie walkę? zawodnik nie jest od tego, żeby patrzeć na stan przeciwnika tylko od tego, żeby go napi...lać. od patrzenia na stan obu zawodników jest sędzia. i sędzia zachował się właściwie, niemal
  • Odpowiedz
@pibeczek123: weź się gościu nie ośmieszaj. Zawsze psy magicala się uczepia czegoś głupiego. W sumie jaki ojciec tako syn. Wracając do walki to są sekundy. Rafon chciał wykorzystać sytuacje ze grubas się przewrócił i zaczął go okładać. Każdy zawodnik który wczoraj walczył by tak zrobił widząc przeciwnika na ziemi. Zreszta noga tucznika została złamana tak ze rafon nie miał możliwości tego zobaczyć. Nie było tak że gruby się przewrocil a rafon
  • Odpowiedz