Wpis z mikrobloga

@Crusio chyba jakoś 1-1.5 tygodnia. Nie pamiętam dokładnie a nie udostępniają trackingu więc nie sprawdzę. Teraz mi 9 października też wysłali więc jak dojdzie mogę dać znać.
  • Odpowiedz
@tadocrostu: Ja mam u siebie MSVII. Jest dość cienkie, klawisze ładnie pracują. Minusem jest nieco trudniejszy dostęp do suwaka oraz do czytnika na paluch. No i trochę śmierdzi na początku.
  • Odpowiedz
@Crusio: tak długo mi się na pewno nie zdarzyło czekać. Ale teoretycznie na stronie mają 5-15 dni roboczych, więc jeśli minęły 3 tygodnie od powiadomienia o wysyłce to zgłaszaj to do nich.
  • Odpowiedz
@betaTrx: Właśnie napisałem zapytanie, bo na ich stronie w statusie zamówienia mam w tej chwili delivered. Ciekawe czy mają numer przesyłki do śledzenia i dlaczego nie udostępnili tego numeru wcześniej skoro niby wiedzą, że przesyłka jest dostarczona.
  • Odpowiedz
@Crusio: ja też nigdy nie dostałem od nich numeru do trackingu. Jeśli masz status doręczona to bardzo możliwe, że przesyłka jest w jakimś Access Poincie UPSa do odbioru własnego bo to ich bardzo częsta praktyka.
  • Odpowiedz
@Crusio: szczerze to nigdy nie zwróciłem uwagi, zamawiam na firmę i nie odbieram osobiście. Niewykluczone, że w Polsce jako podwykonawca rozwozi to poczta.
  • Odpowiedz