Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: powiem tak, wiekszy FOV w takich goglach to nie zawsze plus. Przesiadlem sie z z headsetu (chyba 72 stopnie!!) na hd3 (42stopnie) i jest bomba... nie musisz az tyle przewracac oczami. Ale mialem tez (nie)przyjemnosc latac na ev100 (25 stopni) - jakbys ogladal tv przez rolke od srajtasmy - nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: na szybko mam kod z ceną za US$275.99 ( ͡ ͜ʖ ͡)
A z punktami pewnie do ok. 250 bym zszedł. ()
Ale mam wrażenie, że po premierze raczej krytykowali te gogle i dlatego nie brałem ich pod uwagę. Właśnie siadam do yt i rcgroups i sprawdzam czy warto w nie zainwestować.
  • Odpowiedz
@JanuszowyAndrzej: Mam Commandery V1 i dla mnie są ok, z tym że nie mam zupełnie porównania do niczego innego - to moje pierwsze gogle i jestem zadowolony :) Na pewno nie mam wrażenia, że obraz jest dla mnie za mały.
  • Odpowiedz
@s3bape: oglądam recenzje ev200d i wersja retail została trochę poprawiona względem przedprodukcyjnej wysyłanej do recenzji. Fajne jest to że pasują soczewki z diopriami od fatsharka (chociaż jeszcze mi niepotrzebne) jak również moduły, co czyni je dobrą bazą przed ewentualną rozbudową w przyszłości. Jedyne minusy to obraz 16x9, nie dociera do oczu w całości przez konstrukcje gogli i lekko obcina rogi. Oraz że matryca lcd jest gorsza od fatsharków, co skutkuje
  • Odpowiedz