Wpis z mikrobloga

@hipokampO_o: mam Iphona 6s i wlasnie to Xiaomi na służbówkę. Bateria kozak - 3 dni trzyma przy normalnym użytkowaniu. Ekran, aparat , głośność głośników - wszystko na plus. Cały czas myślę o tym, żeby przełożyć kartę z iphona do xiaomi ale za dużo roboty. Autoryzacja banków itd itp. Ale myślę, że w końcu ten dzień nadejdzie.
@Jacobi: co to to miui10? Generlanie te telefony są jakimis nakładkami czy czysty android?
@spaghetto: ja też miałem jeszcze jakiś czas temu iphona 6s ale zgubiłem :P Wcześniej tęz miałem iphony ale stwierdzam że jak kolejny telefon ma mi sie zgubić/ rozbić to wolę kupić coś tańszego. W porównaniu do iphona którego masz, ten system android chodzi płynnie bez frustrujących zwiech czy mulatego działania animacji itp? Jets coś do czego
@hipokampO_o: nie mogę się trochę przyzwyczaić do rozmiaru bo jednak 6s jest sporo mniejszy. Ten cały czas mi się wydaję trochę za duży. Poza tym nie mam do czego się przyczepić. Na razie chodzi miodzio jak każdy swieży Android więc zobaczymy za pół roku albo rok.
@spaghetto: to będzie mój peirwszy telefon z androidem o ile iphone przywyczaił mnie że rzadko kiedy się zawiesza to mam nadzieję że za 1-1,5 roku ten telefon nie bedzie mnie frustrował spadkiem płynności działania.