Wpis z mikrobloga

Mireczki, programowal ktos kiedys może GPS neo-6m na #raspberrypi w #python a następnie robił punkty lokalizacyjne z niego zebrane ? Zbieram dane ale on jakby skaluje mape, trasa przebiega poprawnie ale wszystko jest pomniejszone - na czarno zaznaczylem prawidlową trasę, punkty wyznaczają trasę jaką narysował GPS.

Już pomijam fakt, że przerzuca mi lokalizacje na południowy zachód i muszę dodać do lattitude 0,235474 i do long 0,065505 zeby pokazywal moja lokalizację prawidłowo.
#programowanie
Pirzu - Mireczki, programowal ktos kiedys może GPS neo-6m na #raspberrypi w #python a...

źródło: comment_cYvySyLLurpBdGMSfphFAlbJqlNMEUSW.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Pirzu: a jak w podstawówce i średniej się macierze przesunięcia, skali i obrotu katowało to się człowiek zastanawiał do czego to się może przydać i czy czasem nie lepiej jak grupa "niezaawansowana" #!$%@?ć w Wolfa3D...
  • Odpowiedz
@Pirzu: a to nie najzwyczajniej problem z układem odniesienia? Obstawiam że punkty są zapisywane w jakimś konkretnym układzie i później muszą być w nim wyświetlane albo transformowane na inny. Miałem styczność z GIS ale nie niskopoziomowo.
  • Odpowiedz