Wpis z mikrobloga

@seann: całkiem możliwe ale hodować go w składzie i czekać aż łaskawie się obudzi to też bez sensu. W jego miejsce można dać kogoś kto już teraz w miarę regularnie punktuje.
@SunnO: A Salah nie punktuje regularnie? Dwa gole, dwie asysty, trzy CS. Strzelił w obu meczach u siebie. Wiadomo, że za taką cenę by się chciało więcej, ale to jest taki gość, że może mieć dwa mecze blank, a w trzecim walnie hattricka, ot tak. Ja go trzymam, dopóki nie będę miał pewności, że faktycznie nie ma szans na dobre punkty w tym sezonie.
@Wojt_ASR_: Oglądałem. Nie będzie mi jakiś random mówił jak mam żyć xD

A tak poważnie, nawet gdybym chciał, nie mam za bardzo jak teraz pozbyć się Salaha. Jeden do jednego, mógłbym go wymienić ewentualnie tylko na Sterlinga. Każda inna zamiana to jest wolne 5-7m w banku, miliard nowych możliwości i pokusa wc. Najcenniejsza myśl Jaya dotyczyła imo kapitana i hopes vs expectations.
@seann: poczekać na 2 FT i jakieś Salah i Kamara ----> Mane i Arnie/Mitro/Ings/Wilson/King, czy ktoś inny.

Ja planowałem brać go na WC po GW8, ale teraz coraz bardziej się zniechęcam. Te jego wszystkie xExpected się sprowadzają do tego, że jego rola na boisku się nie zmieniła, ale po prostu nie gra dobrze. Oglądałem go przez 2 lata w Romie i po prostu nie wiem, czy ta wersja Salaha to nie
@Wojt_ASR_: Bardziej bym szedł gdzieś w stronę D.Silvy + wzmocnienie ławki, bo już się zaczynają kontuzje/rotacje + może gk premium. No ale na razie zostaje, jak jest. Zobaczymy po jutrzejszych meczach.