Wpis z mikrobloga

@czikiratka A tak serio to bardzo jestem zadowolony (mam A6), ale nadaje się tylko do małych mieszkań (myślę, że maks 60m) o nieskomplikowanym układzie. Sprząta, codziennie jest sporo kurzu w pojemniku, wraca sam do bazy. Ponad rok bez awarii (a w necie piszą, że ilife ma o tyle spoko serwis, że przysyłają zepsute części, więc nie trzeba go nigdzie odsyłać). Do większego lub skomplikowanego mieszkania kupiłbym odkurzacz ze skanowaniem (xiaomilepsze).
  • Odpowiedz
  • 0
@makumba88 co masz na myśli pisząc nieskomplikowany układ? Mi chodzi o to czy:
*Wjedzie pod szafe
*Nie spadnie że schodów
*Jak sprząta płytki (często się slizgaja i nie sprzątają)
Rozumiem, że mało awaryjne? O to też mi w dużej mierze chodzi. A no i chciałabym te wersje z mopem od razu, ale nie wiem czy to dobry pomysł na parkiety, w sensie czy nie za mokro...
@mr_arus
@Raffael fajnie, dzięki za odp.
  • Odpowiedz
@czikiratka: Nieskomplikowany układ czyli masz proste przejścia zamiast labiryntu. Ten odkurzacz jeździ losowo odbijając się od ścian. Ja mam proste mieszkanie, więc wszędzie mam odkurzone. Ale gdybym miał jakieś długie korytarze z zakrętami, to podejrzewam, że pojechałby gdzieś i już nie wrócił.
Pod te meble, pod które się zmieści, to wjeżdża. Pod stół z czterema wsuniętymi krzesłami też wjeżdża i, o dziwo, z tego labiryntu dwudziestu drewnianych nóg potrafi wyjechać. Ze
  • Odpowiedz