Wpis z mikrobloga

#planszowkiwpoznaniu #piwowpoznaniu
A może by tak piąteczek przy planszach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez obawień, tytuły chwytalne i przyjemne a jednocześnie niebanalne i regrywalne, a przed nimi profesjonalne tłumaczenie zasad, więc czy jesteś noobem czy pro, wpadaj. Możesz nawet wziąć coś swojego, jeśli kiedyś dostałeś planszówkę, ale w zestawie nie było przyjaciół. ( )

Jeśli masz ochotę, napisz od której godziny dołączasz, jutro koło południa wyciągnę z tego średnią ważoną i zawołam zainteresowanych gdzie i kiedy gramy.
  • 51
  • Odpowiedz
@Taiffun: Ja chętnie bym się wybrał. Nie jestem pewien na 100%, bo jeszcze obgaduje z kumplem wyjście, ale może najwyżej go do nas wyciągnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z planszowek mam Munchkina z kilkoma dodatkami.

Wołaj jak coś więcej ustalisz
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: niekoniecznie, mam teraz zajawkę na Wybuchową Mieszankę, zawsze chętnie siadam do Królestwa w Budowie albo Krwawej Oberży, czymś zupełnie pomiędzy są negocjacyjni Łowcy Smoków, a z totalnie casualowych tytułów na półce leżą Tajniacy, wyżej radziłem zabranie Decrypto także. A w co byś pograł? :)
  • Odpowiedz
@Taiffun: Aż szkoda, że nie brałem żadnych gier do pracy, bo mieszkasz tuż obok ;]
Niestety i tak musiałem wziąć wielka torbę, więc dodatkowo pudeł nie chciało mi się taszczyć, więc pojadę po nie do pracy. Tylko daj znać co zabrać.
Z takich totalnie lekkich gier mam jeszcze Sabotażystę z dodatkiem oraz Ucieczkę: Światynia zagłady.
  • Odpowiedz
@RaptownyRaptor: @PaTroll: czytanie ze zrozumieniem, to że jestem dostępny od 17, tzn, że możecie wpadać dowolnie po tej porze :)
Można zajrzeć o 19:00/20:00 do Domu Piwa, tam jest szansa na wolne blaty. Tylko zrozumcie, że nie chce mi się tam tkwić jeśli nikt nie potrafi podać żadnej konkretnej godziny i kwitnąć i czekać aż ktoś łaskawie przyjdzie. xD
@venomik: STO LAT NIE GRAŁEM W SABOTAŻYSTĘ,
  • Odpowiedz