Wpis z mikrobloga

  • 4
Teraz mi się tak przypomniało dzwonisz sobie na telefon zaufania katolicki gdzie odbiera mocherek fanatyczka wręcz.Po krótkiej rozmowie gdzie nie trafiają argumenty a wszystko jest tlumaczone że mam wierzyć bla bla.I tu najlepsze co się dowiedziałem 1.Czytasz harrego pottera to leć do egzorcysty,2.(najlepsze) Bóg tworzy wojny i wojny są dobre dla nas...
#mindblow
#bekazkatoli
  • 4
  • Odpowiedz
Ale co Ci się przypomniało? Faktycznie dzwoniłeś gdzieś na "katolicki telefon zaufania" i słyszałeś takie rzeczy? Możesz podać więcej szczegółów, czy to tylko beka?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@husspol Faktycznie dzwonione i harrego pottiera najlepiej to spalić mówiła ( ͡° ʖ̯ ͡°).A dzwonione troche dla jaj a trochę na poważnie w sumie ale kurde te baby tam się nie nadają masakra.
//Numer to "338122667" poszukam może mam jakieś nagranie ale nie jestem pewny
//Sory mirku ze tak późno odpisuje ale dopiero wróciłem ;)
  • Odpowiedz
@SET: Co do HP to ciężko mi się ustosunkować, bo nie czytałem.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, to zdecydowanie lepiej poszukać kompetentnego kapłana we własnej okolicy. Nie pierwszego z brzegu, bo moim zdaniem nie każdy ma odpowiednie kompetencje. Na takiej infolinii faktycznie nie wiadomo na kogo trafisz.

Jeżeli masz jakieś pytania, wal śmiało. Nie musi być publicznie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@husspol Pomocy nie potrzebuje mam swoją opinię co do religii ;).Dzwonione bardziej 4fun i aby dowiedzieć się czy serio ludzie co tam są mogą pomóc :) ewentualnie czy dalej mają kontakt ze światem.Po telefonie myślę że ta babunia nie wychodziła dawno z kościoła i fanatyzm wjechał za mocno ;)

A i dzięki mirku za chęć pomocy gdybym był w potrzebie na pewno bym skorzystał :D (high five)
  • Odpowiedz