Wpis z mikrobloga

  • 0
@Maomam u mnie podobnie, tylko zamiast ryżu peczotto z cukinią, pieczarkami i marchewką. No i do tego buraczki ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emdap właśnie buraków nie miałem i zrobiłem surówkę z czerwonej kapusty jabłkiem do tego 2lyzki majonezu i chrzan :-P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PoProstuOna U mnie się to sprawdza jedynie w takich przypadkach gdzie wracam strasznie zmęczony i głodny, tak jak przychodzę na gotowe to jest ewidentne odbieranie mi całej zabawy :-P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PoProstuOna Ogólnie to też nie miałem czasu przez picie, każda wolną chwilę spędzałem z alkoholem i w towarzystwie dziś mi stuka 2gi tydzień trzeźwości i zobaczyłem jak dużo czasu mam dla siebie, teraz głównie mogę oświadczyć że mimo pracy mam czas dla siebie.
Wcześniej ciężko było mi znaleźć chwilkę czasu by zrobić posiłek więc nie jadłem, żyłem za około 400zl/mc gdzie przepijalem 1400, Teraz jest tak że jak widzę ile mam jeszcze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PoProstuOna będzie od kad zacząłem się w to wciągać to około 5lat a na pełnym gazie to 3lata a tak to piłem już mając 13lat, oczywiście sporadycznie.
Tyle że ostatnie 2i5roku to był to spirytus i tanie piwska/wódki, wszystko przez to że życie mi się obróciło do góry nogami, i chyba nie umiałem pogodzić wielu kwestii.
No to rzeczywiście troszkę słabo czasowo stoisz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PoProstuOna sam z Siebie nie piję i chodzę na terapię do Monaru, to nie było picie to było chlorzenie gdzie najlepszy stan to był taki że mam wycięte parę godzin z życia i Dopiero kadr wraca jak jestem w okolicy domu.
Doszło do mnie ostatnio że jednak jest ze mną coś nie tak nie tylko poprzez opinię ludzi..
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PoProstuOna dzięki bardzo ;-) nie jest to łatwe bo najgorsze chwilę są w weekend.. lecz budzenie się bez kaca żeby nie walić od razy klina i brak stosow pustych butelek, puszek wychodzi na duży plus.
Widzę plusy już takiego życia bez alko lecz jak wjeżdża depresja z braku Alko to ciężko mi nie myśleć o napiciu się, wtedy mam w dupie wszystkie plusy i walczę sam ze sobą :-P
Jak narazie to
  • Odpowiedz