Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ImieRocznikPL: @Obiekcja: Mozecie mi powiedziec na czym polega fenomen tej gry? Wczesniej tego nie widzialem na oczy wiec totalnie nie ogarniam. Jedyne wiem ze duzo osob hajpowalo i mowilo ze gra idealna na switcha
  • Odpowiedz
@Sowinek @nothingtown @Obiekcja @megamas @trisek @Deodatus @PanzerCancer @Polydeuces @muzayka @Jeleniowa @Rience93

Czy jest to gra idealna na Switcha? Tego uczciwie nie potrafię przyznać, jest to jednak z całą pewnością gra oczekiwana, ale niewykluczone, że jedynie przez swój nadal liczny fandom. Ja sam nie mogę się po prostu doczekać kolejnej części i wykorzystania możliwości tego sprzętu.

Na dwóch prymitywnych przykładach:
The Sims - również nawiązujesz znajomości, masz eventy,
Stardew Valley - także łowisz
I.....L - @Sowinek @nothingtown @Obiekcja @megamas @trisek @Deodatus @PanzerCancer @P...

źródło: comment_gLYE1QrdpRtXSHbviwcoSIkQoEq2mn9I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ImieRocznikPL: Bardzo fajnie opisane :) Jak dla mnie, AC to jest gra którą warto mieć w wersji digital, żeby zawsze mieć ją pod ręką jak chce się odpocząć od innych gierek.

New 3DS i Wii U, na których da się zagrać w Puzzle League i Desert Island Escape


Nawet nie wiedziałam, że można takie coś mieć :O
  • Odpowiedz
@Jeleniowa: Ja akurat mam fizyka, teraz nawet taniutko można dostać ACNL w tej edycji Select, więc gdyby ktoś chciał jeszcze zacząć, to w sam raz.

A te mini gry pojawiły się z aktualizacją Welcome amiibo. Niewykluczone, że masz lampę Aladyna. Można z jej pomocą korzystać z figurek i kart (mieszkańców i RV). Żałuję, że moja przygoda z New Leaf nie była dłuższa, bo miałbym tego więcej. Tak to mam tylko figurkę
  • Odpowiedz