Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim. Szukam słuchawek bluetooth, budżetu jakoś ustalonego nie mam ale nie chciałbym jednak przegiąć ;) Jakościowo nie muszą być wybitne, często audiobooków słucham, muzyki też trochę. Głównie podczas biegania lub sprzątania/gotowania w domu. Jakby były w stanie zastąpić wiekowe Creative Aurvana Live to i w pracy bym słuchał na nich muzyki.
I z jednej strony podobają mi się trochę takie totalnie bezprzewodowe słuchawki, ale liczę że pokażecie mi rozsądną alternatywę.
Apple airpods przez to że nie mam iPhone'a ani nic od nich tracą trochę plusów i bardziej by mi pasowały Samsung Gear IconX 2018. Same słuchawki są w porządku, czas na baterii mnie nie odstrasza, do tego USB typu C do ładowania.
Ale to są pieniądze za które można mieć z pewnością coś znacznie lepszego gdzie minusem byłoby to że byłby do nich dołączony jakiś kabel albo po prostu byłyby to spore słuchawki nauszne (takie też byłyby spoko, bieganie przeżyję). Kilku znajomych ma Bose QuietComfort 35 II i są świetne, tyle że to już zupełnie inna półka cenowa. Jest coś godnego uwagi w lepszej cenie?
#sluchawki #bluetooth #apple #samsung #bose
  • 13
@H4v3n: mimo wszystko są to słuchawki używane za 1000zł, nówki 1500zł. Dzięki, ale raczej pytałem o coś tańszego, bo Bose też bym mógł znaleźć używki taniej ;)
@H4v3n: jak będę gdzieś w galerii to poszukam, dzięki ;)

Z innej beczki, czy ktokolwiek robi słuchawki ładowane pod USB typ C? Nie chciałbym tylu pieniędzy inwestować i się wkurzać na głupi kabelek, sukcesywnie staram się pozbywać starych śmieci :P
Jedyne co do tej pory znalazłem to właśnie Samsung Gear IconX z tego roku, etui jest na USB C.
@Pr2speQ: sam jestem akurat "na rynku" szukając słuchawek BT, wybrałem Soniacze Wh900 (zwane także h.ear on2), co jest wydatkiem za nówkie sztukie rzędu 9 stówek, ale jest też niższy model, wh700, który mógłbyś wyjąć zauważalnie taniej. Wyglądają na całkiem zacne - noise cancelling, można słuchać po kablu, sterowanie dotykowe, długo trzymająca bateria.
@Kuprix szukając w tej cenie natrafiłem na Bluedio T5. Kojarzysz co to w ogóle jest za firma? Recenzje są dobre, cena super, szczególnie porównując z wcześniejszymi propozycjami :D i o ile 6-7 stowek bym mógł nawet i dać za słuchawki to już wolałbym kupić takie za 200 niż za 1500 :D